Skocz do zawartości

perrto

Użytkownicy forum
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Czy dostrzegacie jakieś negatywy przy zakupie okularów korekcyjnych u optyków internetowych? Jak nie trudno się domyślić ceny są bardzo atrakcyjne, a dodatkowo na forum http://tuokulary.pl/ czytałem, że takie sklepy nie robią problemów przy zwrotach nawet kilku par. Macie jakieś doświadczenia przy zakupie oprawek w ten sposób?
  2. Czy możecie podpowiedzieć czym najlepiej finansować hodowlę kur niosek? Całkowity zwrot to 6 miesięcy. Znalazłem ciekawe ofertę na zakup kur w https://gielda-rolna.com/ogloszenia/rolnicze/104/zwierzeta-drob i szukam najlepszego sposobu na bezbolesne powiększenie hodowli. Cena drobiu w tym roku jest bardziej atrakcyjna niż było to w zeszłym roku, więc warto wykorzystać koniunkturę. Jakie macie propozycje kredytowe?
  3. Musimy podjąć decyzję jaki rodzaj opału będziemy użytkować w nowym domu. Na tapecie jest olej opałowy i gaz propan. Rozpatrując tylko ceny to wg ofert na http://gielda-paliw.com/ogloszenia/kategoria/246/propan gaz propan wydaje się lepszym rozwiązaniem jeśli w przeciągu pięciu lat mają podłączyć nas do gazu ziemnego. Cena oleju opałowego chyba bardzie zależy od aktualnej ceny ropy. Macie inne propozycje?
×