Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Beti

Konto Proste Zasady BZ WBK

Recommended Posts

Ban Zachodni WBK wprowadził niedawno do swojej oferty, nowy rachunek osobisty - Konto Proste Zasady. Jest dostępne w dwóch wersjach - dla klientów w wieku 18-26 lat (na bardziej preferencyjnych warunkach) oraz dla osób powyżej 26 roku życia. Ciekawą opcją, jest tutaj możliwość personalizacji niektórych usług dodatkowych. Więcej o tym koncie, można przeczytać w tej analizie - http://darmowekontobankowe.org/konto-proste-zasady/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również bardzo cenię sobie ofertę jak i obsługę, którą daje bank BZ WBK. Od klikunastu lat posiadam u nich konto, gdyż za każdym razem oferowali mi moim zdaniem najatrakcyjniejsze warunki. Jeżeli ktoś z was poszukuje konta, które będzie idealnie dopasowane do waszych potrzeb, to polecam zajrzeć na stronę - 

https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konta-standardowe.html znajdziecie tam kilka bardzo ciekawych ofert kont bankowych. Osobiście posiadam "Konto jakie chcę", dzięki któremu nie płacę za jego prowadzenie, przelewy, czy obsługę karty. Moim zdaniem warto zapoznać się z ich ofertą.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tam, gdzie jest ono tanie lub darmowe. Standard obsługi w większości banków jest na bardo podobnym poziomie. Po co więc przepłacać, skoro wszędzie otrzymamy mniej więcej to samo.

Co do kont bankowych - to przecież są rankingi dostępne w sieci. Ot chociażby ten tutaj: https://www.konto-studenckie.pl/ - ranking na którym znajdziesz trochę więcej szczegółów z tego zakresu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×