Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
romann

Woda do biura

Recommended Posts

Dostarczenie wody do firmy jest obowiązkowe, dotąd kupowałem ją w zgrzewkach ale myślę że dostawa wody darnatury.pl jednak bardziej się opłaca i jest to wygodniejsze rozwiązanie, macie coś takiego w Waszych firmach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest kilka możliwości zaopatrzenia firmę w wodę;

 

1. Kupowanie wody w zgrzewkach - nie jest to ani ekologiczne, ani opłacalne w dłuższej perspektywie

2. Kupno dzbanka filtrującego wodę - jest to jednak jedynie półsrodek

3. Zainstalowanie specjalnego urzadzenia, które będzie zmiękczało i filtrowało wodę ( na stałe). Jest to wiekszy wydatek na jeden raz, jednak w perspektywie czasu zwraca się.

http://cosmowater.pl/

Polecam poczytac sobie o urządzeniach od Cosmowater. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

My też mamy w biurze taki zwykły dystrybutor z wodą, a do domu nie kupuję wody, piję kranówkę ta w Warszawie akurat jest bardzo dobra po modernizacjach w wodociągach, podobno inne miasta też robią takie inwestycje a to bardzo dobrze wykorzystane pieniądze unijne jednak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednym z ekonomicznych rozwiązań będzie zamontowanie filtrów do wody, wtedy każdy będzie mógł korzystać ze zwykłej wody kranowej, w takiej sytuacji dystrybutor nie będzie już koniecznością. 

____________________________________________________________________________

zmiękczacze do wody

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pracodawca powinien zapewnić wodę w biurze

Jeśli temperatura w pomieszczeniach przekracza 28 stopni

Jeśli temperatura na zewnątrz przekracza 25 stopni

Poza tym woda powinna być dostępna dla każdej zmiany pracowników oraz przez cały czas. Wszystko jest określone w kodeksie pracowniczym oraz powinnismy się tego trzymać.

Ze swojej strony polecam skontaktować się z tym sklepem https://sklep.technica.pl/ W sklepie będzie możliwość kupienia takiego wlaśnie wyposażenia do firmy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Marcin Mroziński

Polecam WATERPOINT System - bardzo rzetelna firma i fajne rozwiązanie. Dystrybutor bezbutlowy podpięty jest do istniejącej sieci wodociągowej, filtruje wodę bezpośrednio przed spożyciem. Woda jest naprawdę smaczna i świeża. Plus jest też taki, że na 14 można zamówić go za darmo do przetestowania. Poczytajcie sobie więcej:  waterpointsystem.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

W temacie wody trafiłem ostatnio na stronę https://nieprzelewaj.pl/, dzięki której dowiedziałem się o przygotowywanej kampanii społecznej i to o zasięgu ogólnopolskim. Kwestia ekologii, zanieczyszczeń, ochrony wody, gospodarki wodnej i wiele innych. Będzie można się dowiedzieć też o energii odnawialnej, więc tematyka jak najbardziej na czasie, a taka wiedza przyda się nam wszystkim. Nawet dla najmłodszych będą specjalne słuchowiska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamiast wody proponuję zamówić soki. Od Korab Garden na przykład. Smaczne, zdrowe, pełne witamin. Ich soki mają wiele certyfikatów potwierdzających ich jakość. Tutaj https://korabgarden.pl//pl/produkty/sok-z-aronii-bio-premium-nfc  do kupienia. Ich wszystkie soki tłoczone są na zimno, z całych owoców pochodzących z ekologicznych upraw. Warto wypróbować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W samej pracy to jak najbardziej odpowiednia ilość świeżej wody powinna być zapewniona i u mnie akurat to wszystko jest. Ja za to jak np. trenuję toi za każdym  razem zabieram ze sobą bidon ekologiczny do którego uprzednio wlewam wodę. Dla mnie tego typu rozwiązanie jest po prostu najlepsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 9.08.2021 o 12:23, Kantona napisał:

U nas znaleziono takie rozwiązanie, że pracownicy dostali własne dzbanki filtrujące. W małej firmie może się to bardzo sprawdzić.

Ja też u siebie w biurze (swoją drogą w domu również) mam dzbanek filtrujący brita i uważam, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×