Jump to content
Sign in to follow this  
Beti

W których bankach konto bez kuriera?

Recommended Posts

Jak założyć rachunek osobisty online, bez udziału kuriera i zawrzeć umowę z bankiem poprzez przelew autoryzacyjny? Które instytucje udostępniają klientom taką możliwość? Takie informacje znalazłam na tym portalu - http://darmowekontobankowe.org/konto-bankowe-przez-internet-bez-kuriera/ i zastanawiam się, z której oferty skorzystać. Zależy mi na płatnościach mobilnych i niewysokich ogólnych kosztach utrzymania konta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie nie przeszkadza kurier, który przyjeżdża z umową do domu, ale jak widzę, że moje dane gdzieś się walają, trochę jestem zła z tego powodu. Dlatego wolę zakładać rachunki w placówkach. Myślę teraz o koncie w ING , bo widziałam wiele pozytywnych opinii właśnie na blogu z linku oraz podoba mi się renoma tego banku. Ale to chyba pojadę do Poznania specjalnie,  i nie podpisze kurierem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam, to i konto bankowe było potrzebne tylko i wyłącznie do robenia przelewów za rachunki typu stancja, typu rachunki za abonament internetowy czy telefoniczny, płatności kartą za zakupy, wypłaty z bankomatu. Krótko mówiąc nic szczególnego. Za konto też się właściwie nie płaciło. Konto to mBank i ekonto. Jak wydasz kartą płatniczą za min 300 zł w sklepach na zakupach, to kont jest całkowicie za free. Najlepiej zrobić sobie porównanie na przyklad tutaj: https://konto-w-banku.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×