Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
korniham

Dofinansowanie dla nowych firm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym otworzyć nieduży biznes. Dowiedziałam się, że mogę uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej. Poszukuję jednak firmy, która rzetelnie i fachowo oceniłaby moją szansę na uzyskanie takiej dotacji. Polecacie kogoś?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dofinansowaniem jest ciężko, jednak warto szukać ciekawych propozycji do oszczędności w firmie. Ja ostatnio fajny program do faktur znalazłam na https://wfirma.pl/program-do-faktur-online , mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi, gdzie warto zainwestować w coś takiego w niskich kosztach dla firmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.01.2018 o 19:22, korniham napisał:

Witam. Chciałabym otworzyć nieduży biznes. Dowiedziałam się, że mogę uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej. Poszukuję jednak firmy, która rzetelnie i fachowo oceniłaby moją szansę na uzyskanie takiej dotacji. Polecacie kogoś?

 

O ile dofinansowanie z urzedu pracy można dostać dośc prosto,to jest problem zwykle z uzyskaniem dofinansowania z unii europejskiej.Nie jest to takie proste i wiele osób przez to rezygnuje z tego pomysłu. Projekt musi być opracowany bez wad, poza tym musisz wpasować się w założenia unii europejskiej w danym roku w stosunku do rodzaju przesiębiorstwa. 

o wiele łatwiej jest uzyskać dofinansowanie na mniejsze kursy. Na przykład na kursy języka angielskiego.Polecam skontaktować się z firmą:

https://norton.edu.pl/szkolenia-dofinansowane/bony-szkoleniowe/

Daje ona możliwośc uzyskania bonu szkoleniowego, ktory  można potem wydać na szkolenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, bez odpowiedniego finansowania nie ma co mowic o szybkiej ekspansji naszego biznesu. W dzisiejszych czasach jest praktycznie w kazdej branzy wiele firm konkurujacych miedzy soba o miano lidera. Wlasnie ta posiadajaca najwieksze zaplecze finansowe wygra ten wyscig. Na poczatku mozna rownie dobrze znalezc prywatnych inwestorow jesli bedziemy w stanie przekonac ich do naszej wizji prowadzenia firmy. Jesli chodzi o branze z wykorzystaniem maszyn do zadan ciezkich to pamietajmy o sprawdzonych producentach, jak JLG - https://jlg.com.pl/region-poludniowy/ To da nam gwarancje bezstresowej pracy.

Edytowane przez maciejas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×