Jump to content
Sign in to follow this  
korniham

Dofinansowanie dla nowych firm

Recommended Posts

Witam. Chciałabym otworzyć nieduży biznes. Dowiedziałam się, że mogę uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej. Poszukuję jednak firmy, która rzetelnie i fachowo oceniłaby moją szansę na uzyskanie takiej dotacji. Polecacie kogoś?

W dniu 4.01.2018 o 19:22, korniham napisał:

Witam. Chciałabym otworzyć nieduży biznes. Dowiedziałam się, że mogę uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej. Poszukuję jednak firmy, która rzetelnie i fachowo oceniłaby moją szansę na uzyskanie takiej dotacji. Polecacie kogoś?

O ile dofinansowanie z urzedu pracy można dostać dośc prosto,to jest problem zwykle z uzyskaniem dofinansowania z unii europejskiej.Nie jest to takie proste i wiele osób przez to rezygnuje z tego pomysłu. Projekt musi być opracowany bez wad, poza tym musisz wpasować się w założenia unii europejskiej w danym roku w stosunku do rodzaju przesiębiorstwa. 

o wiele łatwiej jest uzyskać dofinansowanie na mniejsze kursy. Na przykład na kursy języka angielskiego.Polecam skontaktować się z firmą:

https://norton.edu.pl/szkolenia-dofinansowane/bony-szkoleniowe/

Daje ona możliwośc uzyskania bonu szkoleniowego, ktory  można potem wydać na szkolenia. 

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this