Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba było długo czekać a po niezakończonej jeszcze aferze z Amber Gold coraz więcej klientów firmy Remedium nie może odzyskać swoich pieniędzy.

 

Tym razem sprawą zajęła się prokuratura okręgowa w Olsztynie i od września 2012, kiedy to Remedium zostało wpisane na listę ostrzeżeń KNF, prowadzi śledztwo obecnie także z ABW.

 

Firma Remedium proponowała swoim klientom system sprzedaży  wysoko oprocentowanych produktów depozytowych oprocentowanych na 10% rocznie, z gwarancją. Niestety ludziom którym rok upłynął od daty założenia lokaty na konta nie przyszły przelewy z zdeponowanymi kwotami plus odsetki.

 

Wygląda to na kolejna piramidę finansową gdzie kolejni klienci finansowali wypłaty odsetek poprzednich. Jak kończą się takie piramidy - już wiemy. Najbardziej poszkodowani są Ci na końcu.

 

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z tą firmą Remedium podziel się z nimi na łamach tego forum, zapraszamy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Remidiusz

Nic z tego dobrego nie będzie. W sądzie są już 2 wnioski o upadłość Remedium:

http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,W-sadzie-dwa-wnioski-o-upadlosc-spolki-Remedium,wid,15279809,wiadomosc.html

 

Czyli tak jak z Amber Gold kasa już przelana, kolesie opłaceni, rozdzielność majątkowa wykonana już dawno no i teraz... kopnąć w tyłki frajerów którzy dali kasę licząc na łatwy zysk. Oczywiście kopać będzie syndyk, komornik i szefowie Remedium. Politycy powiedzą a nie mówiliśmy, KNF powie że ostrzegało a nowe firmy im podobne zacierają już rączki na interes życia:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia

Witajcie, jestem poszkodowaną przez Remedium. od grudnia czekam na wypłate środków z tej firmy. czy ktoś może mi powiedzieć jakie są możliwośc dochodzenia roszczenia? Czy ktoś myślał już może o składaniu pozwu przeciwko spółce? Myślę o tym, ale zsastanawiam się, gdzie manm się zgłosić z tą sprawą. Nie ukrywam, że wydaje mi się, że musimy działać w miarę szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziżas ludzie jak można wpłacać firmom krzak nawet po 250 tys!!!! Nie wiem po prostu ludzka chciwość. Właśnie postanowiłem przeczytać artykuł odnośnie tej firmy i włos sie zjeżył jak przeczytałem aż o tak dużych kwotach to aż krew mi się mrozi w żyłach. Tysiąc osób poszkodowanych...podejrzewam, że tego typu afer będzie jeszcze znacznie znacznie więcej. Państwo powinno wziąć się wreszcie za tego typu parabanki a ludzie powinni zacząć myśleć i korzystać z usług bardziej sprawdzonych i rzetelnych firm tj. po prostu banków. Nie da się wsadzić legalnie pieniędzy na takie oprocentowanie. Nie zazdroszczę teraz osobom, którzy stracili majątek całego życia ale to nauczka dla kolejnych by nie ufać tego typu firmom krzak. Wszędzie mamią desperatów obiecując złote góry a ludzie się nabierają jak nie wiem. Szok - zmądrzejcie ludzie. Mimo i tak uważam sporej łatwowierności nie nabrałabym się na tego typu oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi

Skąd te wszystkie bałwany wiedzą jakie to" ogromne" oprocentowanie było w umowach?b To psychole których rajcuje nieszczęście innych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×