Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
fiona

Wczasy

Question

Witam

Udało mi się, dostałam kredyt, teraz chciałabym pieniądze te przeznaczyć na wczasy. Interesuje mnie coś z tej oferty hotelowej directspaintour.com/pl/hiszpania-wakacje-wczasy/majorka/ nie mogę jednak się zdecydować na konkretną rezerwację, ponieważ wszystkie są atrakcyjne cenowo. Może podpowiecie mi co wybrać? 

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Szkoda, że szukasz w ofertach hotelowych. Niewiele zobaczysz. Proponuję skorzystać z tanich lotów, a podróż zaplanować po swojemu. Tylko w ten sposób zobaczysz najważniejsze miejsca w odwiedzanym kraju :)

• 0

A jeżeli już wybierasz hotelową opcją, to przy braku gotówki, polecam np. chwilówkę. Dwa lata temu bardzo chciałam wynagrodzić sobie trudny czas w życiu i poleciałam na takie hotelowe wakacje, gdzie nic nie robiłam przez cały tydzień. Musiałam wziąć pożyczkę. Polecam takie rozwiązanie, bo szybko spłaciłam, a wspomnienia mam nie z tej ziemi. Pamiętajcie tylko, żeby korzystać z porównywarek zarówno pożyczek

https://e-biznes.pl/szukasz-chwilowki-pamietaj-zeby-porownac-oferty/ , jak i hoteli. Z nimi można najszybciej i najlepiej wybrać :)

• 0

Czy tak na prawdę wzięcie kredytu na ofertę wycieczki przy której jest zniżka na 20% i reasumując kosztuje ok 7000 zł dla dwóch osób ma sens? Wiadomo, że przy last minute i wymarzonej podróży liczy się czas, a nie zawsze ma się do dyspozycji taką gotówkę.

• 0

Mam pytanie jeździcie taksówkami? Ja bardzo lubię po mieście jeździć właśnie taksówką. Naprawdę wygodne to jest i komfortowe. Polecam serdecznie  http://www.taxirondo.com.pl/  oni maja świetne ceny. Teraz nawet jeszcze zniżki. Zobaczcie na stronę i poczytajcie. Polecam ich serdecznie zawsze jestem zadowolona z ich usług.

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this