Jump to content

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Powiem tak sama karta kredytowa nie jest zła. Sam mam przecież kartę u https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/karta-visa-media-markt,5.html . I moim zdaniem nie raz mi się przydała i wyciągnęła mnie z opresji. Ale jak wszystko jest dla ludzi to tak samo nad wszystkim trzeba mieć kontrolę. Trzeba mieć świadomość, że te pieniądze trzeba oddać, że jest to tylko pożyczka. Mając to zawsze z tyłu głowy to taka karta jest jak najbardziej bezpieczna. Tak samo jak inne produkty bankowe, które maja nam ułatwić życie, a nie je bardziej komplikować. Cóż ten umiar jest najważniejszy. 

• 0

Witaj Paulina. 

Jeśli chodzi o mnie nie jestem ani zwolennikiem kart kredytowych, ani przeciwnikiem. Używam karty debetowej. Używałem kart kredytowych. 

Jeśli chodzi o kredyt jednorazowy czy kartę to na pewno karta będzie wygodniejsza. W każdej chwili używasz tyle pieniędzy ile chcesz. 

Najważniejszą rzeczą jest używać jej z głową. Wiedzieć czy damy radę spłacić wydane pieniądze w danym okresie rozliczeniowym. Po prostu korzystać rozważnie. 

Poniżej przedstawię Ci korzystne oferty kart kredytowych na które na pewno warto zwrócić uwagę.

Citi Handlowy Karta 0 %

Santander Consumer Bank TurboKarta

Citi Handlowy Karta z rabatami

Jeśli masz jakieś pytania konsultant oddzwoni po wypełnieniu wniosku i wszystko wyjaśni

Ja także służę pomocą. 

Pozdrawiam 

Edited by maciej.g

• 0
W dniu 17.03.2019 o 17:11, Antoniusz napisał:

Posiadam kartę kredytową ponieważ była obligatoryjna przy kredycie hipotecznym, ale nie korzystam z niej - poza jednorazową aktywacją. 

ja podobnie, ale chciałbym przeczytać opinie regularnych użytkowników kart kredytowych, czy korzystają i czy jest to lepsza opcja niż karta debetowa z możliwością "robienia" debetu

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.