Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Maklein

Boli mnie tyłek od dobroci banków...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tutaj żadnej prowokacji, chciałem Wam się pożalić i zapytać czy macie podobnie z kontami bankowymi. Miało być za darmo, a teraz jedna opłata, druga opłata. Tam 5 zł, tutaj 2 zł, tam złotówka i miesięcznie robi się 10 - 30 zł, rocznie to będzie jakieś 2 stówki. Ja rozumiem, że banki chcą zarabiać, ale NA PRZELEWACH z jednego subkonta na drugie?! I to 9 zł...

Poczyniłem o tym nawet wpis: banki robią nas w konia. Dajcie znać czy też tak odczuwacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie . Nie mam tak. A to dlatego,żę jedno konto to mbank, drugie konto jakie posiadam to konto w nest bankku. Jedynie na mbanku jest niewielka opłata za kartą jesli nie wykona sie odpowiedniej ilości transakcji kartą w miesiącu, ale jeszcze mi się to nie zdarzyło. 

 

Jeśli ktoś ma tak wysokie opłąty na koncie to czemu tego konta nie zmieni? Bo chyba tego nie zrozumiem....

 

Na stronie jest spora porównywarka kont bankowych: http://www.tanie-konto.pl/ - i wychodzi na to,że wcale tak mało tych kont darmowych nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak nie mam.. Myślę, że po prostu założyłeś konto w złym banku i tyle. Przeglądaj blogi takie jak ten na przykład http://konto-w-banku.pl/ing-direct/ przed następnym wyborem rachunku bieżącego. One podpowiedzą Ci, gdzie dobrze jest mieć konto, a skąd najlepiej uciekać. Już dawno uciekłabym z takiego banku, który liczy sobie na przelewach z subkont.. 

Edytowane przez Inatka93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawową kwestią, jest właśnie wybranie odpowiedniego rachunku, żeby uniknąć potem takich "niespodzianek". Najlepiej korzystać z porównywarek i rankingów produktów finansowych. Otwieranie konta w banku przez internet jest bardzo intuicyjną, prostą i szybką metodą. Wymaga tylko posiadania przez internautę dowodu osobistego lub paszportu. W kilku bankach można zawrzeć umowę przelewem aktywacyjnym, w pozostałych - umowę do podpisania dostarczy kurier.

Edytowane przez Beti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmmmm ja mam przeciwne odczucie na temat banków. W moim przypadku, mam konto i sobie je chwale. Tak długo szukałam aż znalazłam to jedno jedyne dobre konto. Wiele banków jednak wychodzi do klienta. Szukałam na wielu stronach informacji na temat banków,  na przykład na http://bankowe-konta.info/  strona jest przejrzystszy łatwo się po niej poruszać. Tą najbardziej zapamiętałam.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×