Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Marta

Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta

Witam, 

 

Posiadam kilka kilka kredytów i moje długi mnie pochłonęły. Na tę chwilę nie jestem w stanie zapłacić czynszu za mieszkanie i grozi mi wypowiedzenie umowy. Kwota wynosi 1400zł. Jestem osobą pracującą, zatrudnioną na pełen etat. Cała wypłata w tym miesiącu poszła na spłaty kredytów i innych zaległych płatności. Mogę podać więcej informacji w wiadomości prywatnej, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest przyczyna tej pętli zadłużenia? Czasem jak się w życiu coś nie układa to można to zrozumieć. Gorzej - jak ktoś się zadłużał bo chciał żyć powyżej stanu, na jaki mógł sobie pozwolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Przyczyną zadłużenia były problemy rodzinne. Za szybko chciałam się wyprowadzić, nabrałam kredytów żeby sobie to ułatwić i teraz mam za swoje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz Marto coś więcej na info@ukredytowani.pl, wiek, skany zaległości w bankach, jaki masz dochód i ogólnie jak wygląda sytuacja rodzinna. Czasami przy większych długach lepiej ogłosić upadłość konsumencką - w roku 2016 ponad 4000 osób zdecydowało się  na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeśli masz przedawniony dług?

Spłacając sprzedany i przedawniony dług - przerywasz bieg przedawnienia, który biegnie od nowa i uznajesz ten dług Przedawnione długi - możesz wzruszyć i masz prawo się skutecznie sprzeciwić !

Nie podpisuj ugody bez konsultacji!

Anty-windykacja - Upadłość Konsumencka

Dyskrecja - Pomoc na każdym etapie!

Jeśli nie wiesz jak to zrobić napisz do mnie - używając formularza na stronie :

https://pomocgabi.wixsite.com/odluzanie-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×