Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Guest Arw

wpadlem pentle dlugów jak z tego wyjść proszę o pomoc

Recommended Posts

Co robić? Przyjąć to do wiadomości i spróbować znależć wyjście z sytuacji. 150000 się z dnia na dzień nie wzięło. Podejście rodziny jakoś mnie szczególnie nie dziwi. Nikt nie poda ci złotego środka na rozwiązanie problemów. Może jakiś radca prawny będzie miał jakiś pomysł, często udzielają darmowych porad w bibliotekach, czy urzędach miast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z poprzednikiem, że 150000,00PLN zadłużenia nie wzięło się znikąd. W chwili obecnej setki tysięcy osób posiadają zadłużenie. Wynikiem większości zadłużenia są TWORY udzielające chwilówek czy pożyczek na krótki termin i wysoki procent. Faktycznie trzeba rozważyć możliwość ogłoszenia upadłości konsumenckiej, ale przedtem rachunek długów ile komu jesteśmy winni - być może okaże się, że kwota zadłużenia jest niższa. W wielu kwestiach można zwrócić się do Wierzycieli z propozycjami ugody.

 

Zapraszam do lektury bloga o tematyce problemów finansowych:

 

www.financegroup.blog.pl

 

telefon kontaktowy: +48 735 044 743

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, trzeba wejść do tzw EPU i tam jest całość  zadłużenia nakazy postanowienia uprawomocnienia itd  a to oznacza ze po jakimś czasie rosną odsetki trzeba  jak najszybciej założyć swoje konto w EPU i sprawdzić co tam jest i co tam może się w niedługim czasie uprawomocnić !

Upadłość konsumencka to postępowanie przewidziane dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, które stały się niewypłacalne 
to Sąd oceni czy możesz ogłosić upadłość, wystarczy tylko skorzystać z pomocy profesjonalnego prawnika ze znajomością i specjalnością w prawie bankowym 

Jeśli chcesz wiedzieć jak założyć swoje konto w EPU napisz 
https://pomocgabi.wixsite.com/odluzanie-pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

150 tys zł? Na co ty je wydałeś? W tym momencie to chyba wskazane będzie podjęcie pracy zarobkowej, nawet więcej niż jednej, bo nie ważne co  byś zrobił to długu Ci tak szybko nikt nie umorzy, a spłacać rodzina też nie bd chciała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sąd – to przerażające miejsce ?

Nic bardziej mylnego....

Sąd może być jedynym wybawieniem.

Niektóre firmy to wiedzą, dlatego nie straszą sądem, tylko od razu komornikiem. Jakby sąd nie istniał, a istnieje i sprawa prawie zawsze musi przez niego przejść.

W żaden inny sposób nie da się uniknąć spłaty rzekomego długu, jak tylko w sądzie, a każde inne działanie

czyli negocjacje, wpłaty czy co gorsza – podpisanie ugody, nic nie pomoże mozna oczywiście umorzyć zawiesić egzekucję ale ti nie znaczy ze dlug zniknął 

Własnie Fundusz po za jedną możliwą sytuacją – też musi  iść do sądu zanim skieruje sprawę do komornika i dokładnie w momencie kiedy  pozew wpłynie do sądu, możesz podjąć obronę i nawet wygrać sprawę.

 

Kancelaria Prawna Debt

http://gabriela-debt.simplesite.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×