Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
olioliwer

Szwajcarski scyzoryk dla mężczyzny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie powyżej co myślicie o takim prezencie dla ojca? Jak dla mnie to wyjątkowy model, który wyróżnia się trwałością i funkcjonalnością. Jego cechą charakterystyczną jest bez wątpienia czerwona okładka z białym krzyżem, która jest rozpoznawana na całym świecie.

Szwajcarskie narzędzie posiada 12 funkcji, które nie zawiodą w żadnej sytuacji: 

duże ostrze 

małe ostrze 

korkociąg 

otwieracz do puszek z: 

małym śrubokrętem 3 mm

otwieracz do kapsli ze: 

śrubokrętem 6 mm

przyrządem do zdejmowania izolacji 

rozwiertak, szpikulec i szydło 

kółko do kluczy

pęseta 

wykałaczka

 

A wy co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł na prezent. Podejrzewam, że jestem o wiele młodszy od Twojego ojca, ale mimo wszystko, sam bym chciał taki prezent - każdy mężczyzna ma chwilę, że potrzebuje jakiegoś narzędzia, nawet jeśli nie jest dla niego wygodne noszenie go w kieszeni, czy ze sobą, to na pewno znajdzie on swoje miejsce w samochodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest kupić coś od firmy Victorinox. Sama polecam ponieawż firma bardzo dobra i z historią Kupowalam u nich scyzoryk dla swojego męża na prezent i mąż byl bardzo zadowolony.

 

Jednak jeśli nie macie funduszy na to aby kupić coś takiego firmowego to odsyłam na tę stronkę:

http://www.megakoszulki.pl/

Jest na niej opcja zaprojektowania koszulki na prezent i taki prezent na pewno równiez będzie bardzo cieszył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×