Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukacie dobrych porad w zakresie medycyny estetycznej włosów ? Jeśli nie wiecie jak można samemu na co dzień poradzić sobie z własnymi włosami to poczytajcie na tym portalu, olejowaniewlosow.org o świetnych możliwościach jakie wam dają, mowa tutaj o olejowaniu włosów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka mi kiedyś mówiła o domowej maseczce na włosy. Miesza się oliwę z odżywką do włosów, nakłada na końcówki i zawija w folię. Ktoś słyszał o tym, albo może próbował? Trochę się boję, że będę miała po tym tłuste włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie byłam ostatnio na bardzo fajnym zabiegu pielęgnacyjnym. Polegał on na wcieraniu jakiegoś masła we włosy. Oczywiście wszystko działo się u fryzjera, nie był to domowy sposób. Polecam każdemu, moje włosy jeszcze nigdy nie były tak odżywione i gładkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olejowanie włosów jest polecane, tak naprawdę jednak nie każdy będzie w stanie olejowac włosy. NIe jest to polecane dla osób z cienkimi i delikatnymi włosami ponieważ może je to znacznie obciażyć. W takiej sytuacji lepiej jest kupić sobie jakiś delikatny szampon i odżywkę, który sprawi, że włosy będą lekkie i nieobciążone.

 

Pamiętajcie równiez,ze pielęgnacja włosów zaczyna się tak naprawdę od wewnątrz. Tak wiec warto jest sobie kupić dobry witaminowy suplement. 

https://www.cefarm24.pl/nutrikosmetyki-skora-wlosy-paznokcie-a.html

 

Zerknijcie sobie do cefarmu. Wiele takich suplementów jest tam w promocji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąć nigdy nie robie sobie domowych maseczek, ponieważ nie mam na to komletnie czasu. Ale chyba czas zacząć, bo te drogeryjne specyfiki rzadko kiedy spełniają choć część obietnic producenta :)  Mam cienkie włosy, w dodatku muszę ję codziennie myć, ponieważ szybko się przetłuszczają. Największym problemem jest to, że cięzko jest mi je "odbić" od nasady, bo ciągle są oklapnięte. Nie znalazłam idealnego preperatu do moich wymagających włosów, ale może masz jakąś sprawdzoną receptę na domową maseczkę, która moze się dobrze sprawdzić przy takich włosach jak moje ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukasz czegos naprawde konkretnego - to nie moze byc to jakis byle jaki produkt, a raczej cos leczniczego. Widziales moze np DOPPELHERZ AKTIV Na włosy + biotyna ? Albo podobne suplementy lekow? W sumie to mozna pojsc nawet do lekarza i wziasc recepte na lek. Inna opcja - to kontakt z jakims farmaceuta - jesli chodzi o dobre i tanie apteki - to moze Apteka Melissa bedzie dobra opcja? Mozna sprawdzic jaki maja asortyment (prowadza rowniez sprzedaz przez internet, takze lekow na recepte), albo zadzwonic/napisac i sie skonsultowac - co polecaja na wlosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten artykuł http://www.kobiety.pl/uroda/8-sposobow-na-piekne-wlosy 

Jest tam kilka ciekawych sposobów, które faktycznie mogą pomóc w odpowiedniej pielęgnacji włosów. Nie wiem, czy np. słyszeliście, że powinno się spać w rozpuszczonych włosach, co może budzić pewne kontrowersje. W artykule możecie m.in. przeczytać również o tym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kompleksowo dbać o włosy. Jeśli zaczynają nam nadmiernie wypadać, to tutaj https://ziaja.com/product/9514-szampon-przeciw-wypadaniu-wlosow jest ciekawe rozwiązanie. Można sobie tam poczytać na temat szamponu przeciw wypadaniu włosów marki Ziaja. Jeśli dotyka Was taki problem, to warto o tym pomyśleć. Każdy z nas chce mieć gęste, zdrowe włosy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×