Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość filemon

Co zamiast kredytu w banku?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jest firma, która wiem, że udziela takich pożyczek dla firm wykluczonych podczas pandemii i to jest Balt Credit.  Ja tutaj brałem pożyczkę w momencie kiedy chciałem rozwinąć firmę. Dodam, ze np. są udzielanie pożyczki bez sprawdzania BIK, BIG itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze stałymi dochodami w wielu branżach moze być problem. Szczególnie jeśli ktoś ma swój biznes i to ile zarabia zależy u niego od
ilości zamówień
od sezonu
Można mieć inne dochody w lecie, inne dochody zimą.

Na pewno przedsiębiorcy będzie trudniej wziąć pożyczkę niż osobie zatrudnionej na etat. Z drugiej strony takich osób jest bardzo wiele i jakoś kredyty sa im przyznawane.

Ze swojej strony polecam po prostu skontaktowac się z doradcą finansowym. https://lodzkiekspert.pl/blog/na-jakie-cele-mozna-wziac-kredyt-firmowy/ Ten doradca specjalizuje się w kredytach firmowych. Na stronie jest również opisane, na jakie cele mozna wziąć taki kredyt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą obecnie już i tak jest problem z finansowaniem nowych przedsiębiorstw. Stopy procentowe idą w górę. Mozna liczyć na znacznie większe podwyżki stóp procentowych. Wraz z tym natomiast na zmniejszanie się naszej zdolności kredytowej.

Dla wielu firm ratunkiem może się okazać Private Loan Market.  Więcej informacji na stronie.  Firma oferuje pożyczki prywatne dla firm, w wyższych kwotach. Bez zbędnych formalności ( wymagany jest jedynie zastaw). 

Każda sytuacja rozpatrywana jest osobiście, tak wiec najlepiej jest się z nimi po prostu skontaktowąc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×