Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
lubiś

msaver - opłaca się czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałem podzielić się swoją opinię na tak szeroko reklamowany w tym momencie program Msaver Mbanku. Po mocno namawiającym telefonie Pani z Infolinii dałem namówić się na założenie tego programu. Co prawda z dosyć mocnym dystansem - wszak jak to ja - osoba która nigdy nie potrafiła oszczędzać ma nagle zmienić swój charakter. Były trzy opcje - stała miesięczna kwota przelewana raz w miesiącu ( niee to by nie przeszło), 1% od transakcji lub też zaokraglanie kwot. Podczas symulacji wyszło, że najbardziej korzystna jest wersja nr 2 także tą wybrałem. Co prawda na początku jakie było moje zdziwieniu kiedy po opłaceniu wszystkich możliwych rachunków i pozostawieniu na koncie ostatnich 30zł poszedłem do sklepu daje kartę a tutaj brak środków. Daj boże wyciagnąłem z kieszeni ostatnie zaskórniaki i za chleb zapłaciłem:) dopiero potem okazało się że pieniądze zżarła słynna reklamowa świnka. Ale koniec końców - potem "wychodzenia" pieniążków już się nie zauważało. i nie ukrywam przeogromnym miłym zaskoczeniem było odkrycie że nagle na moim oszczędnościowym koncie znajduje się 380zł o których nie wiedziałem w sam raz na gwiazdkowe prezenty. A więc - hura - dzięki temu niecnemu pomysłowi mbanku - nawet ja potrafię oszczędzić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zaokrągleniach kwot trzeba uważać z tym aby niespodziewanie nie zostać bez środków na rachunku. Ja również posiadam ten rachunek oszczędnościowy, ale bardziej jako alternatywę dla elastycznej lokaty niż w celu aby wymuszał on na mnie jakieś oszczędności. Mbank miał dobry pomysł, dużo osób zdecydowało się na to rozwiązania, ale czy w jakimś stopniu poprawiło to sytuację banku przy dużej konkurencyjności Alior Sync to nie wiem.

 

Jak dla mnie rozwiązanie jak najbardziej dobre, brak kosztów, oprocentowanie nie najgorsze, a i zawsze można zaoszczędzić coś ekstra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×