Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość kak3

Szukam ubezpieczenia na życie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kak3
Witam.

Poszukuję czystoochronnej, dożywotniej polisy NA ŻYCIE dla mnie i żony

mężczyzna 31 lat, informatyk, wyższe

kobieta 28 lat, referent, wyższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszą ofertę ubezpieczenia na życie ma w tym  momencie pko:

http://pkoubezpieczenia.pl/ubezpieczenia-na-zycie-i-zdrowie - na tej stronie są informacje o ich ubezpieczeniach. Jakiś czas temu kupowałam ubezpieczenie na życie dla siebie oraz dla męża tak więc przejrzałam sobie różne oferty. I jednak pko wydawąło nam się najkorzystniejsze.

 

Jest to większa firma tak więc raczej nie powinni się migać od wypłaty ubezpieczenia. Napisz do nich i powinni Ci wycenić ofertę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Witam serdecznie, 

Jestem agentem ubezpieczeniowym i pracuję w firmie Nationale Nederlanen. Służę pomocą. Proszę o kontakt telefoniczny. Wszystko wyjaśnię, być może uda nam się dopasować rozwiązanie, które będzie spełniało Państwa oczekiwania. Podaję numer telefonu: 721 787 231, Pozdrawiam, Natalia Cichocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Witam,

Reprezentuje Firmę AXA Polska, nazywam sie Dominika Miszczuk. Chętnie przedstawię dostepne możliwości, myśle że jako Przedstawiciel własnej sieci sprzedaży AXA mogę zaproponować bardzo konkurencyjne warunki.

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Dominika Miszczuk

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo- Finansowy

AXA Polska S.A

Tel. 668 672 168

dominika.miszczuk@axa-polska.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspik

Zdecydowanie dobre jest w PZU, sam mam tam polisę na życie wykupioną (dla siebie i żony) i jestesmy bardzo zadowoleni z warunków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wieksze firmy ubezpieczeniowe. Po pierwsze nie robia problemów z ewentulaną wypłata ubezpieczenia w kwocie jaka nas interesuje.Po drugie często maja o wiele szerszą ofertę ubezpieczeń

 

Korzystne ubezpieczenie na życie ma moim zdaniem Nationale Nederlanden:

 

do 1 000 000 wypłaty ubezpieczenia

możliwość podpięcia do polisy ponad 10 osób w rodzinie

oraz możliwość przeznaczenia pieniędzy z ubezpieczenia na co się chce. Na pokrycie kosztów kredytu czy na leczenie

https://www.nn.pl/ubezpieczenia

Edytowane przez martaam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ubezpieczenie prywatne dla kierowców? Interesujecie się takim tematem? Bo dla mnie ostatnio to dość spora zagadka. Sama czegoś szukam i myślę, że pomoc mogę znaleźć wspólnie z tym artykułem https://www.transbrokers.eu/ekuz-vs-prywatne-ubezpieczenie-zdrowotne-dla-kierowcy/ Jeśli jeszcze nie czytaliście, to szybko klikajcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo !
Najlepsze Ubezpieczenia !
NN TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE S.A.

NASZE MOTTO – WSŁUCHUJEMY SIĘ W GŁOS NASZYCH KLIENTOW !

Grupa jest globalną korporacją specjalizującą się w świadczeniu usług finansowych z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami. Firma szczyci się ponad 150-letnią historią i zatrudnia obecnie 120 tysięcy pracowników, działa w ponad 50 krajach na całym świecie, zarządzając aktywami ponad 60 milionów Klientów.

 Ubezpieczenia Teraz i na Przyszłość !
Pomyślcie Państwo już teraz o swoich bliskich !
Obsługujemy podmioty gospodarcze i osoby fizyczne, oferty najlepszych ubezpieczeń !

Jesteście Państwo żywicielem rodziny?
Posiadacie Państwo zadłużenia?
Przedstawimy  najlepsze ubezpieczenie na życie i nie tylko !
Porównamy i przeanalizujemy - wybierzemy najlepszą z ofert !
Państwo wybiorą termin dogodny dla siebie                                                                            
Obszary jakimi się zajmuję to:
•    Ubezpieczenie na życie
•    Wsparcie finansowe dla bliskich
•    Ochrona zdrowia
•    PPK i Emerytura
•    Gromadzenie kapitału
•    Przyszłość dziecka
•    Ochrona i zabezpieczenie grupowe pracowników
•    Majątek
Zachęcamy również do niezobowiązującego spotkania by móc lepiej wyjaśnić wszystkie kwestie i razem sporządzić i przygotować Państwu indywidualna ofertę Polisy, możemy też sporządzić  dla Państwa  ofertę On – Line bez konieczności spotkania !
Zapraszamy do kontaktu - Dyr, Wykonawczy
Asystentka tel 501379764


 

ubezp avatar.jpg

Edytowane przez NovaGabi
popr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zapytać czy ktoś z Was miał okazję ubezpieczyć swój telefon? Np. sam ekran? Jestem zainteresowana tym tematem i szukam odpowiednich artykułów w internecie, które mogłyby ukierunkować mnie w wybraniu odpowiedniej firmy https://bezprawnik.pl/ubezpieczenie-telefonu-play-opinie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.
Skorzystaj z pomocy pośredników, na pewno wybiorą Ci coś ciekawego. Ja mieszkając w Norwegii często korzystam z localmarket i jestem bardzo zadowolony z ich usług.
Posiadają bardzo szeroką ofertę związaną z różnymi dziedzinami co jest ich wielkim atutem :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz MetLife

Jestem początkującym agentem, mimo mojego wieku 67 lat. Proponuje ubezpieczenie w MetLife. Dobierzemy wg preferencji i potrzeb . 
608651474, dudew@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×