Jump to content

Rafolo

Użytkownicy forum
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Konkurencja to obecnie rzecz naturalna, a to nie portal ogłoszeń tylko forum i każdy ma prawo wyrazić swoją opinie/post. Tyle ode mnie, miłego dnia - Powodzenia.
 2. To klient ma prawo wybrać sobie ofertę, która mu najbardziej odpowiada + moją ofertą jest pomoc przy uzyskiwaniu kredytu, a nie oferowanie go. Pozdrawiam.
 3. Szukam najtańszego OC.

  Hej. Najtańszy kredyt oferują zazwyczaj pośrednicy, którzy działają dla dobra klientów, często mają bardzo dobre zniżki. Ja korzystam z usług localmarket i jestem bardzo zadowolony z ich usług.
 4. Witaj. Skorzystaj z pomocy pośredników, na pewno wybiorą Ci coś ciekawego. Ja mieszkając w Norwegii często korzystam z localmarket i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Posiadają bardzo szeroką ofertę związaną z różnymi dziedzinami co jest ich wielkim atutem
 5. Ubezpieczenie OC

  Ja korzystam z pomocy pośredników z localmarket, którzy znajdą dla nas ofertę na najniższych warunkach. Często się zdarza, że ich oferta bije na głowę ofertę przygotowane bezpośrednio przez ubezpieczalnie.
 6. Czy jest szansa na kredyt?

  Witaj. Może Pani spróbować skorzystać z pomocy doradców, skontaktować się telefonicznie powiedzieć o problemie, a on postara się coś znaleźć. Ostatnio dość często korzystam z usług pośredników/doradców, mają bardzo często lepsze zniżki i potrafią załatwić kredyt na lepszych warunkach niż oferuje większość banków. Wiem, że firma HabzaFinanse zajmuje się takimi sprawami jak pozyskiwanie kredytów gotówkowych, ma usługę pod kredyt konsolidacyjny - mają bardzo bogatą ofertę - polecam zajrzeć.
 7. Kredyt hipoteczny / konsolidacja

  Cześć Mac - a nie myślałeś o tym by skorzystać z pomocy doradców kredytowych? Bardzo dobrą opinią cieszą się specjaliści z firmy Habza Finanse, pomogą Ci wybrać odpowiednią ofertę tak, by za mocno Ciebie nie obciążyć. Tym bardziej, że są już wzięte jakies pożyczki i kredyty. Wiem, że posiadają też opcję konsolidacji kredytów, więc na pewno by też coś na to znaleźli. Ofertę możesz znaleźć tutaj
 8. Witam. Korzystając z okazji Kredyt Konsolidacyjny - jest bardzo ważny, gdy posiadamy większą ilośc kredytów i jest nam ciężko za nie płacić. Jest to bardzo wygodne, mając wiele kredytów czasami nie nadążamy z terminami, a tu biorąc konsolidacje, wszystkie kredyty łączymy w jeden i to z niższą ratą, tak byśmy mogli na spokojnie to spłacić. Więcej o konsolidacjach możecie znaleźć tutaj
×