Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Banki do każdego klienta podchodzą indywidualnie a Raiffeisen Polbank ma kredyt konsolidacyjny którego nawet połowę można przeznaczyć na dowolny cel. Tak więc nie ma co się zniechęcać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie https://warszawa.naszemiasto.pl/konsolidacja-chwilowek-czyli-czy-da-sie-jedna-chwilowka/ar/c3-7522817 można sobie poczytać na temat konsolidacji chwilówek. Myślę, że taka wiedza się przyda. Jest tam wiele cennych informacji, z których warto skorzystać. Przede wszystkim plusem jest to, że w ten sposób można obniżyć ratę i wszystko bez problemu spłacić w dłuższym okresie czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie bardzo chwalę pomoc firmy https://www.boldinvest.pl/ - tutaj się zgłosiłam po tym jak zaczęłam tonąć w tych wszystkich ratach i się dług namnażał. dobrali mi fajną ofertę kredytu konsolidacyjnego, teraz rata jest taka , że bez problemu mogę ją spłacać co miesiąc i już dług nie rośnie. cieszę się, że trafiłam na tych fachowców, bo już myślałam,że nie dam rady :( w bankach paru byłam w tej sprawie, ale to tylko swoją ofertę przedstawiali - nie miałam wglądu w inne banki i ciężko było porównać. a tu wszystko w jednym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banki ostrożnie podchodzą do takich dłużników... Szczególnie jeśli nie spłacają nawet w części swoich zobowiązań zgodnie z porozumieniami z bankami. Potrzebne jest dobre zabezpieczenie. Nie tylko do BIK ale i do Rejestru Dłużników BIG taka osoba może trafić. Wtedy uzyskanie kolejnej pożyczki, wzięcie auta w leasing będzie mało prawdopodobne. A długi będą tylko rosnąć, o przedawnieniu mówimy gdy wierzyciel nie dochodzi przez określony czas należności https://www.big.pl/baza-wiedzy/przedawnienie-dlugu-to-warto-wiedziec tu nie ma podstaw do skorzystania z takiej instytucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa że otrzymam pozytywną decyzję o kredyt konsolidacyjny w moim banku? Mam udokumentowany dochód zagraniczny, spłacam od roku kredyt który posiadam w banku bez żadnych dni opóźnień. Mój BIK wynosi 50 ; przez chwilówki które chce skonsolidować. Wszystko jest w porządku nie ma problemu ze pracuje zagranicą. Zastanawiam się tylko czy udziela mi tej konsolidacji że wzgląd na niski BIK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest taka możliwośc, ale podalaś tutaj zbyt mało szczegółó . LIczy się na pewno

to w jakich placówkach masz obecnie zobowiązania, na jaką kwotę oraz jaka jest miesięczna rata jaką musisz spłacać

na jaką kwotę chcesz uzyskać konsolidację, na jaki czas

jakie są konkretnie Twoje zarobki oraz jakiego typu jest umowa

Jak niski jest bik ( czy ściągnełaś sobie raport? ).

Aktualnie najlepszy chyba kredyt konsolidacyjny oferuje Getin bank. I polecam uderzać właśnie tam. Oprocentowanie w banku masz 10,5%. Kredyt można wziąc na ponad 10 lat i w maksymalnej kwocie do 200 tysięcy złotych.

Tak jak jednak już tutaj pisałem, polecam kontakt bezpośrednio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×