Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Zacznę od początku mam zobowiązania bankowe w wysokości 50000 zł a ponadto 20000 w chwilówkach, wpadłam w straszną pętlę chwilówkową. (dodatkowo jedna wpisała mnie do KRD :/) Kredyt spłacam normalnie ale z tym nie mogę dać sobie rady brałam kolejną i kolejną na spłatę poprzedniej. Pracuję od 2012 roku ale teraz firma stara się o dotację z PUP i jestem wyrejestrowana na nowo będę dopiero od początku grudnia (dostali już pozytywną decyzję) co miesiąc dostaję wynagrodzenie 2000 ale niestety do ręki od dłuższego czasu. Ma ktoś dla mnie jakieś rady?? Błagam pomóżcie, co ja mam robić nie mam już żadnych pomysłów, jestem zła że okazałam się aż tak głupia :((( Gdyby ktoś coś cokolwiek miał na rozwiązanie moich problemów to mój mail: pati4653@wp.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeżeli możemy coś doradzić to oczywiście w pierwszej kolejności spłacić chwilówki i już nigdy wiecej po nie nie sięgać. Kwoty przekraczają nasze możliwości ale możesz napisać na info@ukredytowani.pl dokładnie jakie masz zadłużenie w chwilówkach i jakie raty płacisz, co jest przeterminowane itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Niszkauy

Chwilowki to jest najgorsze co moze byc. My musielismy razem z mezem jechac do Holandii (cale szczescie mielismy dobrego posrednika, voorneputten) zeby je splacic. ale tez juz wiecej nie wezmiemy, dobrze ze moglismy wyjechac na nie zarobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku należy skorzystać koniecznie z możliwości oddłużenia. Słyszałam od znajomego, że bardzo dobrze w takich sytuacjach może się układać współpraca z firmą www.vertusfinanse.pl, bowiem mają dobrze dopracowaną ofertę. :) Można sprawdzić, to nic nie kosztuje, a może pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jasna pieniądze pożycza wiele osób, jednak trzeba pamiętać, że to pożyczone pieniądze i trzeba będzie oddać. Gdyby pojawił się z tym jakiś problem to jest opcja taka jakkonsolidacja pożyczek pozabankowych Poznań . Chyba jest to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji, niczym nie ryzykujemy, a regulujemy nasze zaległości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×