Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
pati4653

Pomocy :/

Recommended Posts

Witam Wszystkich,

Zacznę od początku mam zobowiązania bankowe w wysokości 50000 zł a ponadto 20000 w chwilówkach, wpadłam w straszną pętlę chwilówkową. (dodatkowo jedna wpisała mnie do KRD :/) Kredyt spłacam normalnie ale z tym nie mogę dać sobie rady brałam kolejną i kolejną na spłatę poprzedniej. Pracuję od 2012 roku ale teraz firma stara się o dotację z PUP i jestem wyrejestrowana na nowo będę dopiero od początku grudnia (dostali już pozytywną decyzję) co miesiąc dostaję wynagrodzenie 2000 ale niestety do ręki od dłuższego czasu. Ma ktoś dla mnie jakieś rady?? Błagam pomóżcie, co ja mam robić nie mam już żadnych pomysłów, jestem zła że okazałam się aż tak głupia :((( Gdyby ktoś coś cokolwiek miał na rozwiązanie moich problemów to mój mail: pati4653@wp.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Jeżeli możemy coś doradzić to oczywiście w pierwszej kolejności spłacić chwilówki i już nigdy wiecej po nie nie sięgać. Kwoty przekraczają nasze możliwości ale możesz napisać na info@ukredytowani.pl dokładnie jakie masz zadłużenie w chwilówkach i jakie raty płacisz, co jest przeterminowane itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Niszkauy

Chwilowki to jest najgorsze co moze byc. My musielismy razem z mezem jechac do Holandii (cale szczescie mielismy dobrego posrednika, voorneputten) zeby je splacic. ale tez juz wiecej nie wezmiemy, dobrze ze moglismy wyjechac na nie zarobic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim przypadku należy skorzystać koniecznie z możliwości oddłużenia. Słyszałam od znajomego, że bardzo dobrze w takich sytuacjach może się układać współpraca z firmą www.vertusfinanse.pl, bowiem mają dobrze dopracowaną ofertę. :) Można sprawdzić, to nic nie kosztuje, a może pomóc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzecz jasna pieniądze pożycza wiele osób, jednak trzeba pamiętać, że to pożyczone pieniądze i trzeba będzie oddać. Gdyby pojawił się z tym jakiś problem to jest opcja taka jakkonsolidacja pożyczek pozabankowych Poznań . Chyba jest to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji, niczym nie ryzykujemy, a regulujemy nasze zaległości

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Patrycjo. Przede wszystkim rozważ skontaktowanie się z doradcą finansowym lub organizacją oferującą pomoc zadłużonym, którzy mogą pomóc w negocjacjach z wierzycielami oraz w konsolidacji długów. Możesz również zgłosić się do banku z prośbą o kredyt konsolidacyjny, który pozwoli połączyć wszystkie zobowiązania w jedną, bardziej przystępną ratę. Ważne jest również, aby unikać brania kolejnych chwilówek i skupić się na znalezieniu długoterminowego rozwiązania swojej sytuacji.

___________________________________

zobacz tę fotobudkę na wynajem w Krakowie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×