Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Olga

blagamy o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olga

Jest mi naprawdę niezręcznie prosić o pomoc obcych ludzi, ale nie mam innego wyjścia. Jestem świadoma tego, że moje problemy to moja sprawa ale pomyślałam, że może jest ktoś kto był w podobnej sytuacji lub po prostu jest w stanie mi pomóc, a ja w przyszłości postaram odwdzięczyć. Mam na imię Olga, pracowałam jako przedszkolanka, zarabiałam niewiele ale byłam szczęśliwa, bo byłam w stanie pomóc młodszemu rodzeństwu i mamie która samotnie nas wychowała. Postanowiłam zaciągnąć kredyty, które udało mi się spłacać dzięki regularnemu wynagrodzeniu. Od kilku miesięcy jestem na zwolniemiu lekarskim ze względu na to, że zaszłam w ciążę, która była zagrożona, ale zasiłek nie pozwala mi na spłatę zobowiązań których z dnia na dzień przybywa. Mieszkamy z mężem w wynajmowanym mieszkaniu, powoli nie dajemy rady. Chciałabym podjąć pracę, choćby fizyczną, aby jak najszybciej pokryć zobowiązania, ale póki co jest to niemożliwe- do dnia porodu obowiązuje mnie umowa, która następnie wygasa. Martwię się o przyszłość mojej rodziny, już za miesiąc spodziewamy się córeczki- Zosi, u której lekarze podejrzewają wadę serca. Moją głowę zajmują myśli o tym jaką okropną mamą będę, narażając naszą rodzinę na na takie problemy bo zadłużylam nas, wiem- bezmyślnie postąpiłam. Czasu nie da się cofnąć dlatego błagam o jakąkolwiek pomoc finansową albo pracę, którą mogę wykonać w domu. Potrzebujemy ok 50 tys. zł, aby odzyskać spokój.

Kontakt olgaww00@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×