Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
mmkaj

Jaki zegarek dla męża kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc. Czy moglibyście pomóc mi zdecydować się na zegarek dla męża na urodziny. Wprawdzie dopiero za miesiąc ale wolałabym zamówić go sobie na dniach aby potem w panice nie szukać czegos konkretnego.

Mam do przeznaczenia tak do 1000 zł. Brałam pod uwagę Casio ale już któraś osoba z rzędu doradziła mi ,że lepiej jest wybrać Szwajcara.

Podoba mi się ten model:

http://www.zegarmistrz.com/Adriatica_A10885224CH__A10885224CH_-5819.html

 

Czy lepiej jest wziąć coś eleganckiego jak na przykład ten?

http://www.zegarmistrz.com/Adriatica_A11175116CH__A11175116CH_-4232.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc. Czy moglibyście pomóc mi zdecydować się na zegarek dla męża na urodziny. Wprawdzie dopiero za miesiąc ale wolałabym zamówić go sobie na dniach aby potem w panice nie szukać czegos konkretnego.

Mam do przeznaczenia tak do 1000 zł. Brałam pod uwagę Casio ale już któraś osoba z rzędu doradziła mi ,że lepiej jest wybrać Szwajcara.

Podoba mi się ten model:

zegarmistrz.com/Adriatica_A10885224CH__A10885224CH_-5819.html

 

Czy lepiej jest wziąć coś eleganckiego jak na przykład ten?

zegarmistrz.com/Adriatica_A11175116CH__A11175116CH_-4232.html

 

No i dobrze doradził . Sam również jestem zwolennikiem szwajcarskich zegarków.Obecnie mam zegarek z trochę wyższej półki a mianowicie automatyczną Doxę jednak w swojej cenie Adriatica jest chyba najlepszym wyborem.

 

Z tych dwóch bierz ten na pasku. Jest znacznie wygodniejszy oraz lepiej pasuje do garnituru.

Ten jest jeszcze niezły: zegarmistrz.com/Adriatica_A817752b3CH__A817752b3CH_-5779.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj więcej cech jakich oczekujesz od zegarka :) czy ma być na bransolecie, na pasku skórzanym, może tworzywo? Casio ma coraz więcej niepochlebnych opinii niestety. Ja mogę dodać, że z uwagi na sporą aktywność sportową skusiłem się na timexa. Z tej kwoty którą napisałaś ten dobrze się prezentuje, oczywiście jak dla mnie:

zegarownia.pl/zegarek-meski-adriatica-aviator-chrono-a1076-b224ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż lubi w wolnym czasie bawić się w mitarne zabawy. Dlatego kupiłam mu zegarek Diesla trochę w stylu militarnym . Zegarek jest super i prezentuje się dobrze też z casualowymi ciuchami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drewniany? :o Pierwsze słyszę, w ogóle wygodny jest? Wydaje mi się, że mój mąż z takim by nie wytrzymał, on lubi elastyczne materiały i sportowy styl coś takiego jak zegarki męskie timex . Ale prawda jest taka, że ilu ludzi, tylu gustów. I dobrze, bo dzięki temu świat jest różnorodny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.03.2017 o 20:41, kys napisał:

Drewniany do garnituru?

a czemu nie? Właśnie drewniane zegarki najbardziej pasują do eleganckich stylizacji - do koszuli, marynarki i garnituru. 

Tu masz przykład takiej stylizacji:

 

1.jpg

Edytowane przez Majk72
zły link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z nowoczesnych zegarków, smart watch, albo smart band? Wyglądają dobrze i też fajne jest to, że można je połączyć z telefonem, mi to sporo ułatwia muszę przyznać. Jak będziecie takiego sprzętu szukać to pomyślcie sobie o xiaomi mi band 6, nie kosztuje dużo jak na sprzęt o takich możliwościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×