Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Magda86

Użytkownicy forum
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

About Magda86

 • Rank

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 1. Jakie są Wasze sposoby oszczędzania na emeryturę? Pytam, bo kilka tygodni temu otrzymałam pismo z prognozowaną wysokością mojej emerytury i nie jestem do końca zadowolona… Wiem, że jeszcze sporo lat składkowych pracy przede mną, ale jednak wolę już dzisiaj sama zatroszczyć się o swoją przyszłość Chciałabym zacząć regularnie odkładać po kilkaset złotych miesięcznie, nie będą to wysokie kwoty - rzędu 200-400 zł. Zastanawiam się przede wszystkim nad założeniem Indywidualnego Konta Emerytalnego, myślałam o tym - https://www.prywatnaemerytura.pl/wszystko-o-ike/. Co myślicie? Może ktoś z Was posiada 3 filar w BPH TFI?
 2. hej

  witam na forum!
 3. Spłata karty kredytowej?

  Wydaje mi się, że będzie się to wiązało z dodatkowymi odestkami.
 4. Jakie najlepsze lokaty na koniec roku

  a jakie najlepsze fundusze inwestycyjne na koniec roku?
 5. Posiadam zaoszczędzone pieniądze, które chciałbym zainwestować. Czy macie jakieś przewidywania co do inwestowania w 2015 roku?
 6. Czy według Was oszczędzanie na indywidualnych kontach emerytalnych ma sens? Pytam, bo poważnie się nad tym zastanawiam. Obecnie mam 28 lat, gdybym co miesiąc odkładała kwotę 100zł mogłabym liczyć na dodatek do emerytury w kwocie 813zł miesięcznie bądż 116 347 zł jednorazowo (wg. kalkulatora dostępnego na http://www.prywatnaemerytura.pl/). Oczywiście te dane są tylko podglądowe, ponieważ wysokość i regularność wpłat zależy tylko od nas, możemy pieniądze wpłacać np. co kwartał. Jakie jest Wasze zdanie na temat tej formy oszczędzania?
 7. a jak wygląda teraz spłata takiego kredytu? Pytam z ciekawości
×