Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Julka Krzeptoń

Płacenie rachunków

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie może jakieś sposoby na szybkie opłacanie rachunków? Jakieś przelewy zdefiniowane bądż programy dzięki którym będę w stanie płacić comiesięczne zobowiązania (gaz, prąd, internet, telewizja, czynsz) szybko i wygodnie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie używa się odbiorców zdefiniowanych i/lub "polecenia zapłaty" w każdym obecnie banku z komunikacją internetową. Żaden program nie da ci aż takiego bezpieczeństwa (musiał by mieć zapisane hasła do banku) aby nadzorować przelewy i opłaty rachunków choć na zachodzie funkcjonuje taki system.

 

Jak masz konto w Aliorze to możesz płacić też rachunki w oddziale całkowicie za free:

http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/inne/plac_rachunki_bez_oplat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens chodzić do oddziału i tam płacić rachunki. Jest to przecież totalnie niewygodne. Tak sobie spokojnie siedzę w domu, nadam przelew przez internet i o wiele bardziej się to sprawdza niż bieganie po placówkach i stanie w kolejkach ( które potrafią być niemałe).

Zerknij sobie na stronę:

http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/

 

Obecnie jeset jeszcze kilka kont bankowych, które są totalnie darmowe. Na przykład konto w smart banku czy mbanku. Możesz tam nadać przelewy totalnie za free. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja definiuje sobie zlecenia stałe i problem mam z głowy, a przede wszystkim nic mnie to nie kosztuje. Natomiast istnieje jeszcze coś takiego jak polecenie zapłaty, co odbywa się między bankiem a daną instytucją, tyle że to już jest raczej płatna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to poprzez stałe polecenie zapłaty, wtedy co miesiąc schodzi ci  z konta określona kwota, a ty się nie musisz martwić, że rachunków nie opłaciłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×