Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Barbara

Pożyczka w LendOn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Barbara

Dzień dobry,

Nigdy nie brałam pożyczek w parabankach i do końca nie wiem jak to wygląda. Moja kuzynka brała kredyt w LendOn i bardzo sobie chwaliła tę firmę. Słyszałam też, że pierwszą pożyczkę mają za darmo. Jak to jest? Czy rzeczywiście nie naliczają odsetek przy pierwszym kredycie? Korzystał ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha niby pierwsza pożyczka z 0% a na dole maczkiem:

"Reprezentatywny przykład:
Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki 500 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; opłata administracyjna 151 PLN; całkowita kwota do zapłaty 651,01 PLN; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 2379,9%"

 

Czyli opłata administracyjna 151 zł - NIE BRAĆ TAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych wątpliwości co do Lendon - ich pierwsza pożyczka do 2000zł na prawdę jest za darmo. Wiem bo sama od nich pożyczałam. Właśnie kończę spłacać od nich pożyczkę , a praktycznie oddaje tyle ile wzięłam od nich. Długi spłacone także to najważniejsze.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Homka

Tak, Lendon jest sprawdzoną firmą i porządną. A przed świętami to z pewnościa sie dodatkowa kasa przyda. Myślę że warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmi

widzę ze polecany jest Lendon - to dobrze bo właśnie się przymierzam do wzięcia u nich pożyczki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandémie de coronavirus dans le monde - quelle est la prochaine étape pour l'économie polonaise?

 

 

salut citoyen je vous offre des fonds d'investissement pour des prêts privés entre particuliers en cas de pandémie si vous avez besoin d'un prêt pour payer des dettes ou autre choisi; nous sommes à votre disposition si vous êtes intéressé par un prêt, contactez mon montant du prêt: .....? maturité: .....? Whatsaps: rappelez-vous que vous êtesune banque crédible et légitime n'utilise ce canal. olgaelena0001@gmail.com merci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych:
- otrzymałeś/aś nakaz zapłaty, wyrok lub pozew o zapłatę i nie wiesz jak się bronić?
- w Twojej skrzynce pocztowej pojawił się list od komornika?
- nęka Cię firma windykacyjna?

Zadzwoń lub napisz do nas!
- 514-547-991
lub wiadomość prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jasna branie pożyczek czy kredytów jest całkowicie normalne i wielu tak robi, jednak trzeba pamiętać, że to pożyczone pieniądze i trzeba będzie oddać. Trzeba pamiętać, że w razie problemów w takiej sytuacji pomocna będzie konsolidacja chwilówek po terminie Łódź . Dzięki temu rozwiązaniu wiele osób uwolniło się z pętli zadłużenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×