Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Guest tracy

Dokąd na wakacje?

Recommended Posts

W te wakacje byłam w Tatrach. Udało mi się zdobyć kilkanaście nowych szczytów. Na tym na pewno nie poprzestanę. Chciałabym kupić w prezencie mojemu mężowi buty trekkingowe męskie. Co moglibyście mi polecić, może ktoś z Was się na tym zna. https://sportowybazar.pl/pol_m_ON_Obuwie-meskie_Buty-trekkingowe-meskie-1176.html w sieci znalazłam wiele rodzajów. Męskie buty trekkingowe cechuje ogromna uniwersalność: są znakomite do chodzenia po lesie, do wszelkiego rodzaju prac w terenie, a także jako buty na co dzień, szczególnie podczas dżdżystej i błotnistej jesiennej pogody. 

W tym roku nie udało mi się pojechać na żadne dłuższe wakacje, ale zdecydowałam się na krótkie wyjazdy. Byłam kilka dni w Warszawie, Poznaniu i nad morzem. Teraz zastanawiam się nad weekendem i hotelem ze SPA! 

poznan

Chcieliśmy z mężem dla odmiany wybrać się na wakacje gdzieś w Polsce, nigdy nie zwiedzaliśmy nic w kraju, a jest wiele miejsc, które na pewno warto odwiedzić. Zależy nam na spokojnym miejscu, z dala od głośnych miast. 

pokoje hotelowe Ślesin

Fajne wakacje można spędzić nie tylko zagranicą, ale również w Polsce. Wśród cieszących się popularnością, a jednocześnie nie zbyt drogich kierunków wakacyjnych można wymienić następne:
-  nad morzem: Dąbki, Sarbinowo, Rewa, Chałupy i Karwia;

- góry: Bieszczady i Zakopane;

- inne: Jura Krakowsko-Częstochowskav, Biebrza, Suwałki czy Gorce.

Bardzo lubię spędzać wakacje w miejscach, gdzie mogę pojeździć łodzią. Jednak, aby mój cel się spełnić muszę zakupić instalację elektryczną do mojej łodzi, bo obecna już nie jest w najlepszym stanie. Szukając odpowiedniego sklepu do zakupu takiej instalacji trafiłem na stronę https://www.szopeneria.pl/pl/c/Instalacja-elektryczna/73  Czy myślicie, że warto skorzystać z ich oferty?

Dla tych, którzy chcą się wybrać nad polskie morze, a dokładniej do Pucka tutaj https://www.blueapart.pl/apartamenty/puck jest ciekawa propozycja. Są tam różnego rodzaju apartamenty na wynajem. Wybór jest naprawdę spory. Każdy z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie. Mają spory wybór. Ceny też są zróżnicowane. Rezerwacji można na spokojnie dokonać przez net. 

U nas chyba będzie to podróż do Grecji. Marzy nam się wynajęty czarter i trochę popływać takim jachtem. Oglądaliśmy świetne propozycje na https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji i może to było by fajnym pomysłem na wakacyjny odpoczynek na falach. Jeszcze takiego sposobu odpoczynku nie wybieraliśmy, a więc jestem ciekawa jak to jest. 

Sytuacja diametralnie się zmieniła w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jednak miejmy nadzieję, że do lata wszystko wróci do normy, Z całego serca popieram widzianą ostatnio akcje, żeby wesprzeć polskich producentów i wybrać się do polskich kurortów, domków agroturystycznych itp.

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this