Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gazda

Spirala kredytowa - Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem w spiralę kredytową. Potrzebuję pomocy w spłacie wierzytelności. PROSZĘ O POMOC. Czy są dobrzy ludzie którzy pomogą ??? Proszę pisać na PW

Obecnie już mam komornika na pensji. To dopiero początek. Praktycznie jestem osobą bezdomną ponieważ nigdzie nie jestem zameldowany. Wynajmuję mieszkanie i na życie brakuje mnie pieniędzy. Moja była żona po rozwodzie wyjechała do Niemiec i zostawiła mnie z długami..... To jest bardzo długa historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak możemy Ci pomóc? Jeżeli jesteś w trudnej sytuacji materialnej, finansowej to ubiegaj się o upadłość konsumencką. Jeżeli to co piszesz jest prawdą, to można by było to podciągnąć pod zdarzenei loswe które uniemożliwia w chwili obecnej regularnego spłacania zobowiązań.

Tutaj masz dyskuskusję na forum w tym temacie: http://www.forum-kredytowe.pl/f135/ogloszenie-upadlosci-konsumenckiej-krok-po-kroku-70865.html w której użytkownicy podpowiadają w jaki sposób krok po kroku ogłosić upadłość konsumencką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×