Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Andrzej821

Indywidualne konta emerytalne - Wasze opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Indywidualne Konta Emerytalne prowadzone mogą być przez banki, zakłady ubezpieczeniowe, a także podmioty prowadzące działalność maklerską, dobrowolne fundusze emerytalne oraz fundusze inwestycyjne.

 

Bezpieczeństwo środków gwarantowane i zabezpieczane jest przepisami prawa, regulującymi działalność tych podmiotów. Ważną informacją jest to, iż fundusz inwestycyjny nie może zbankrutować, ponieważ jego majątek jest rozdzielny z majątkiem zarządzającego nim towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Środki pieniężne wpłacane przez uczestników funduszy są w stu procentach bezpieczne nawet w sytuacji ewentualnej upadłości towarzystwa funduszy inwestycyjnych.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że nie prawda. Mając takie konto jesteś właśnie pewny, że jakąś emeryturę będziesz miał. Ja mam swoje konto emerytalne założone na https://www.leggmason.pl/pl/emerytura. I nie była wcale to decyzja podjęta nie rozważnie. Najpierw przeczytałem o co chodzi w takich kontach, rozważyłem wszystkie plusy i minusy. A szukając podmiotu gdzie takie konto założyć przeczytałem i
przebrnąłem przez tysiące opinii o różnych funduszach. I ten wydał mi się najodpowiedniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×