Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
art

Deutsche Bank PBC - opinie, komentarze

Recommended Posts

deutsche-bank-logo.jpg

 

Deutsche Bank jest wiodącym, globalnym bankiem inwestycyjnym świadczącym także wysokiej klasy usługi dla Klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Poszczególne piony biznesowe Banku ściśle ze sobą współpracują.

Jako lider w dziedzinie usług finansowych w Niemczech i w innych krajach europejskich, Deutsche Bank systematycznie rozwija swoją działalność w Ameryce Północnej, w Azji oraz na kluczowych rynkach wschodzących. Bank zatrudnia 100 tys. osób w ponad 70 krajach, oferując najwyższej jakości rozwiązania finansowe na całym świecie.

Filozofia biznesowa Deutsche Bank to zrównoważony rozwój oparty na bliskim współdziałaniu z Klientami, udziałowcami, Pracownikami, a także lokalnymi społecznościami. Dobierając rozwiązania finansowe stosowne do potrzeb i warunków rynkowych, nieustannie poddajemy je weryfikacji, dążąc do stworzenia produktów nowoczesnych i bezpiecznych. Efektywność, gwarantująca sukces nam i naszym partnerom, jest miarą tego, co robimy. Dlatego też należymy do światowych liderów w opracowywaniu wysokiej jakości usług finansowych. Czerpiemy z różnorodności naszego wielotysięcznego zespołu Pracowników, zdywersyfikowanego modelu działalności biznesowej i faktu, że jesteśmy obecni w ponad 70 krajach na całym świecie.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla naszych Klientów, służąc im wiedzą i pomagając osiągać ich finansowe i strategiczne cele. Uważnie analizujemy ich potrzeby, przygotowujemy rekomendacje na bazie szerokiego wachlarza rozwiązań dostosowanego do warunków rynkowych i wspieramy ich w realizacji finansowych założeń. Satysfakcja Klientów jest zarówno celem, który staramy się osiągnąć, jak i ostateczną miarą naszego sukcesu.

Źrodło: https://www.deutschebank.pl/

 

Zapraszam do dzielenia się opiniami dotyczącymi powyższego banku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

niby tak i to mnie przekonało, nie ma większych zastrzeżeń ale warunki do spełnienia żeby konto było bezpłatne zbyt rygorystyczne, a 20zł miesięcznie za prowadzenie konta jest dla mnie nie do przyjęcia, tak więc z żalem rezygnuję i szukam czegoś lepszego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×