Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

zatorski

Użytkownicy forum
 • Content count

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by zatorski


 1. Rzeczoznawca wycenia wartość nieruchomości, więc nie można mu powiedzieć na ile wycenić bo to jest przestępstwo, ale jak będzie wyceniał to dobrze jak okazało by się, że wartość będzie trochę wyższa niż cena sprzedaży/zakupu .

  W Krakowie polecam skontaktować się z nimi:

  https://www.ap7.pl/pl/nieruchomosci/wycena-nieruchomosci/235

  Zajmują się profesjonalnie wyceną nieruchomości. 


 2.  

  Z uwagi na obecne ceny paliwa zamierzam przerzucić się częściowo na rower. Jaki rower miejski polecacie? Zastanawiam się też, czy jeden bieg jest wystarczający, czy jednak inwestować w większą ilość przerzutek. Trasa, którą zamierzam pokonywać to w dużej mierze ścieżka rowerowa bez większych wzniesień.


 3. Nie zgodziłabym się ze stwierdzeniem, że w drugim przypadku brak przyczyny zewnętrznej. Tą przyczyną jest, jak sama napisałaś omdlenie i chwilowa utrata przytomności w wyniku czego doszło do urazu. Chociaż uraz w tym wypadku nie jest potrzebny ale przyczyna zewnętrzna jest. Takie jest moje zdanie.

  https://bhp-protect.pl/

  Jeśli chodzi natomiast o pracę w firmie, pracownik ma na sobie odpowiednie ubrania oraz buty robocze? 


 4. Karty te prowadzą kierownicy, nie behapowiec. Dla celów dowodowych (podpis pracownika, potwierdzający odbiór asortymentu) lepiej jest, żeby były one w wersji papierowej. Jeśli jednak macie jakieś rozwiązanie, z którego wynika potwierdzenie odbioru (jakiś np. dokument magazynowy "magazyn wydał" czy coś "na kształt"), to nie widzę przeciwwskazań dla elektronicznych kart ewidencji.

  Odzież oraz obuwie robocze warto jest zamawiać w specjalistycznych sklepach:

  https://bhp-protect.pl/

  Daję namiar na takie miejsce. 


 5. Jeśli zależy CI na dobrej jakości sprzęcie, polecam kontakt z Tchibo Coffee Service. Powinni dobrać odpowiednie urządzenie. Mamy ekspres do kawy od nich w naszym biurze. Bardzo przyjemny i intuicyjny w obsłudze, parzy pyszną kawę, łatwość czyszczenia zaważyła na wyborze tego produktu.

  Aktualnie firma oferuje wiele metod finansowania jak na przykład wynajem, dzierżąwę i zakup:
  https://www.tchibo-coffeeservice.pl/rozwiazania-dla-biznesu/modele-finansowania/

  Na stronie jest to opisane.


 6. Mam takie dwie małe makitki i jestem z nich bardzo zadowolony małe wygodnie się trzyma jedna chodzi głównie w szczotce drucianej ,druga do drobnego cięcia czy szlifowania ,na pierwszej juz zdarłem kilka szczotek i narazie wszystko ok ,druga nowsza do cięcia również spisuje się dobrze zero awaryjności w obu ,do większym prac posiadam większe modele makity i metabo
  Pozostałego wyposażenia do warsztatu, na przykład wkrętaków poszukaj tutaj https://buythis.pl/warsztat/narzedzia-reczne/wkretaki-2 Na miejscu możesz liczyć na dobre doradztwo.


 7. Ostateczny wybór firmy do ekspertyz nurkowych zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Ważne jest, aby wybrać firmę, która ma doświadczenie, certyfikacje i dobre opinie oraz oferuje usługi zgodne z Twoimi celami i oczekiwaniami. Nie zapomnij także o bezpieczeństwie - nurkowanie jest dziedziną, w której bezpieczeństwo jest najważniejsze.

  Od siebie polecam kontakt z nimi 

  https://nurekservice.pl/

  Z uwagi na duże doświadczenie i profesjonalny zespół nurków. 


 8. Gadżet dodawany do zamówienia, oprócz sprawienia przyjemności Klientowi powinien mieć jakiś cel marketingowy - albo pokazać inne wasze profukty albo być użyteczny dla Klienta. Przy sklepie z takim asortymentem skłaniałabym się do czegoś z waszej oferty - jak mówisz próbki wosków, może próbki mydełek, może porcja soli do kąpieli. Tak żeby klient kupujący u Was świeczki otrzymał w prezencie próbkę z innego działu plus podziękowanie i zaproszenie do kolejnych zakupów z kuponem rabatowym właśnie na zakupy mydełka. Celem ma być żeby Klient ponownie zrobił zakupu kupując też produkty z kategorii do tej pory przez niego nie kupowanych.

  https://ultrareklam.pl/bluzy-bawelniane-szyte-z-logo

  Zerknij sobie na storne. Jest tutaj możliwosć zamówienia wielu orygiinalnych gadżetów. 


 9. Języka niemieckiego, francuskiego i rzecz jasna angielskiego. Firma nasza współpracuje z kilkoma kontrahentami zagranicznymi i z tymi językami mamy najczęściej styczność. Do tej pory wspólpracowałem z kilkoma tłumaczami . Niekiedy byłem bardziej zadowolony, niekiedy mniej ale teraz zależy mi na podpisaniu stałej umowy z jakimś porządnym biurem tłumaczeń, które będzie oferowało tłumaczenia z kilku róznych języków i które wystawi fakturę.


 10. Na początku zawsze potrzebne jest zarządzanie osobiste właściciela, bo podejmować trzeba mnóstwo decyzji, które podjąć może tylko właściciel - zwłaszcza finansowych. O ile nie masz tony nadmiernego kapitału, często trzeba decydować, czy np. inwestujesz w jedną czy w inną rzecz, jakie pensje ustalasz itd.

  Można poszukać przez agencję pracy tymczasowej jak tutaj https://spartajobs.pl/pl/

  Po pewnym czasie, jeżeli będziesz dobrze delegował odpowiedzialność, firma może zacząć działać bez Ciebie. Ale nie widzę, jak można zbudować firmę bez swojego zaangażowania - chyba, że masz bardzo dużo kapitału na start i możesz zatrudnić kogoś na bardzo wysokim poziomie managerskim.


 11. Szukam odpowiedzi i znaleźć nie mogę. Mam zajęcie komornicze na pensji i koncie. Pracodawca wysyła do komornika część a reszta pobierana jest z konta do kwoty wolnej od zajęć. Czy pracując w sektorze publicznym jeśli zmienię konto bankowe pracodawca powiadomi o tym komornika, czy on sam jak zmniejszy mi się kwotą wpływów to poszuka takiego konta? Z pracy powinnam dostać spory dodatek i chciałabym go bezpośrednio wpłacić do pożyczkodawcy bo wtedy spłacę coś z kapitału a tak to pójdzie na koszty komornicze i dalej nic nie będzie spłacone.


 12. Wszystko zależy od tego czego oczekuje Pani od pracownika. Znam niejedną sytuację, gdy pracodawca zatrudnił osobę, która nie miała przygotowania do tego zawodu, ale miała olbrzymią chęć do pracy i zmiany w swoim życiu. I to był strzał w dziesiątkę. Być może za dużo wymagań? Jeżeli realnie w pracy nie jest potrzebny ang. to tego nie oczekiwać od pracownika. Jeżeli wymagany jest ang. komunikatywny to nie szukać z płynnym ang. bo taka osoba ma wybór ofert.
  Czasami warto jest skorzystać z pomocy agencji pośrednictwa pracy:
  https://spartajobs.pl/pl/

  Dają możliwośc zatrudnienia osób również z innych państw.

×