Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Kantona

Użytkownicy forum
 • Content count

  177
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kantona

 1. Wyposazenie na studia

  Studia to tylko poziom wyżej niż szkoła, więc jaki problem? Jeżeli ktoś pyta o takie rzeczy jak co nosić ze sobą na zajęcia, to może nie powinien w ogóle studiować?
 2. Zmiana pracy

  Zmiana pracy nie jest łatwa, niestety rynek pracownika to już mrzonka.
 3. Co na prezent na emeryturę

  Na pewno warto byłoby się kierować zainteresowaniami takiej osoby, na przykład co chciałby robić na emeryturze, na co nie miał czasu wcześniej.
 4. Własny biznes

  Wiele osób marzy o tym, by prowadzić własny biznes i móc być wreszcie swoim własnym szefem. Oczywiście trzeba jeszcze podjąć decyzję odnośnie tego, jaki biznes prowadzić. Zobacz tu, jakie pomysły mogą się sprawdzić w przypadku młodych przedsiębiorców i które branże są tymi najchętniej wybieranymi, mającymi spory potencjał.
 5. Rolnictwo

  Praca rolnika nie jest łatwa...
 6. Soczewki kontaktowe

  Noszę okulary i nigdy nie miałam soczewek, nawet nie bardzo mogę je nosić przez wzgląd na problemy z oczami.
 7. Projekt domu

  Firm oferujących projekty domów nie brakuje, trzeba tylko je przejrzeć.
 8. Prawo jazdy - kurs

  Dobrze też wziąć pod uwagę koszty, a różne szkoły jazdy mogą do tego podchodzić inaczej. Ile kosztuje prawo jazdy zarówno w Polsce, jak i za granicą, można zobaczyć zaglądając pod ten adres www. W Polsce jeszcze tak źle nie ma, w innych krajach trzeba zazwyczaj więcej wyłożyć. Oczywiście pod warunkiem tego, jak nam pójdą egzaminy i czy nie trzeba ich powtarzać albo dobierać jazdy.
 9. Hale stalowe

  Żeby mieć pewność co do wydatków... jak najbardziej. No i trzeba dostosować taką halę do tego, do czego będzie ona służyła.
 10. Jakie studia wybrać?

  Bo ja wiem... najlepiej chyba wybrać taki kierunek, który będzie nam odpowiadał.
 11. zabawki

  Moja córka aktualnie najbardziej lubi książki, układanki, klocki i pluszaki, zwłaszcza jednego pluszowego chlebka.
 12. Filmy i seriale w necie

  Sądzę, że teraz wiele osób ogląda seriale i filmy online, bo tak jest po prostu wygodniej. Zastanawialiście się kiedyś jakie filmy są najpopularniejsze? Tutaj: https://paradoks.net.pl/read/45578-jakie-sa-najpopularniejsze-filmy-na-swiecie można znaleźć krótką listę. Oczywiście można byłoby ją znacząco przedłużyć i na pewno każdy z was może podać inne tytuły.
 13. Niszczenie dokumentów

  Zależy, o jakie dokumenty chodzi, bo jeżeli o papierowe, to chyba wystarczy mieć w biurze dobrą niszczarkę i to w zupełności powinno wystarczyć.
 14. Można wynająć do księgowości małej działalności biuro księgowe, to może być najlepsza opcja.
 15. Budżet na remont

  Myślę, że taki budżet powinien wystarczyć, ale pewnie warto byłoby rozpisać koszty przynajmniej tak więcej, by wiedzieć z czym będzie się miało do czynienia. Ekipa remontowa też powinna nakreślić koszty.
 16. Modne ubrania

  A co powiecie na temat damskich gorsetów? Obecnie pełnią one wiele ról, między innymi jako bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę, a także pomagają w lepszym ułożeniu ubrań na ciele. Jedną z opcji oprócz takich miękkich gorsetów są też te usztywniane, zobacz tutaj, kiedy warto ponie sięgnąć i czy ich wybór jest odpowiednią opcją zwłaszcza w kontekście zdrowia. Każdy przecież może mieć co do tego jakieś wątpliwości.
 17. Praca

  Ofert pracy nie brakuje, ale można mieć wątpliwości co do jakości.
 18. Biurko pod komputer

  To sprawdź co oferują sklepy meblowe i wybierz to, co ci odpowiada.
 19. Antyki

  Wyboru nie ma tam dużego, a patrząc, że jest tam Mona Lisa już wiem, że z antykami nie ma to nic wspólnego...
 20. porada prawna

  Racja, w sieci znajdzie się sporo porad prawnych oraz artykułów, które wyjaśniają kwestie związane z prawem. Przykładem może być prawo do opieki nad dzieckiem, a o tym, jak złożyć wniosek o powierzenie władzy rodzicielskiej. Dla wielu osób może się to wydawać trudne, ale tutaj: https://adwokatrodzinny.wroclaw.pl/kto-moze-zlozyc-wniosek-o-powierzenie-wladzy-rodzicielskiej/ zostało to wyjaśnione. A jeżeli ma się jakieś wątpliwości, to zawsze warto zapytać o poradę adwokata.
 21. Są firmy, które specjalizują się w wykonywaniu i sprzedaży ubrań roboczych, wystarczy poszukać.
 22. Części do maszyn

  W sieci znajdzie się wszystko, niezależnie od tego, o jakie części chodzi i do jakich mają być one maszyn.
 23. Wyposażenie laboratoryjne

  Nie znam się na tym za bardzo, ale pewnie najlepiej byłoby po prostu poszukać w internecie informacji.
 24. Dobra firma spedycyjna

  Szukając odpowiedniej firmy transportowej trzeba wiedzieć, na co zwracać uwagę. To nie takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać, a przecież czego innego wymaga się przy standardowym transporcie, a czego innego przy transporcie chłodniczym. Tutaj: https://spotkajbiznes.pl/jakim-firmom-mozna-zlecic-transport-chlodniczy-krajowy-lista-firm-transportowych/ możesz dowiedzieć się o tym, jakie firmy transportowe się w tym specjalizują, a podobne listy bywają bardzo przydatne, jeżeli chce się w miarę szybko zestawić kilka firm by wiedzieć jaki ma się wybór.
 25. Depilacja laserowa

  Gdyby było mnie stać na depilację laserową to chętnie bym skorzystała.
×