Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

toczan

Użytkownicy forum
 • Content count

  111
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by toczan

 1. Czy zamawiacie takich rzeczy online ma sens? Zerknijcie na to - blaut-rol.pl/10-czesci-do-ciagnikow Przyznam, że stacjonarnie jest duży problem z dostępnością. Czego można się spodziewać? Byliście zadowoleni z takich zamówień online? Jak Wam to wyszło?
 2. Kredyt hipoteczny

  Polecam poczytać i porównać sobie koszty - https://www.creditspace.pl/bezpieczny-kredyt-2-procent/ Różnice faktycznie kolosalne, da się to sensownie poukładać, aby miało ręce i nogi. Oczywiście to nie jest kredyt dla każdego, ale ogólnie coś, co ma sens. Jak to widzicie?
 3. Jak w temacie. Jakie proponujecie rozwiązanie? W jakim pójść kierunku, aby uzyskać fajny efekt? Zerknijcie - https://ogrodycedrus.pl/ To dobry pomysł? Gotowe projekty? Jak wygląda późniejsza eksploatacja? Wymaga poświęcania mnóstwa czasu czy raczej średnio?
 4. Jak w temacie. Tzn. ogólnie interesują mnie kryptowaluty, ale wydaje mi się, że bitcoin jest tutaj najbardziej perspektywiczny. W jaki sposób działacie z tym tematem? Wspieracie się pomocą jakiegoś brokera, czy coś?
 5. Czy ktoś z Was uprawia ten sport? Jaką odzież nosicie? Szukam czegoś, co by mi przyniosło jakiekolwiek profity. W sensie - żebym widział korzyści z zainwestowania danej kwoty w to rozwiązanie. Co polecacie? Widzę, że często ludzie wspominają o tych rzeczach - https://sportano.pl/odziez-do-sportow-walki/rashguardy Czy rzeczywiście to ma jakiś wpływ na komfort w czasie walki? W sumie odzież powinna być przylegająca, ale co jeszcze to daje? Kwestia radzenia sobie z potem? Coś więcej?
 6. gdzie najlepszy kredyt na autko?

  Kontaktuj się, zobacz - https://leasing24.poznan.pl/ Zapytaj o Filipa. Załatwił nam finansowanie przy oczekiwaniach i parametrach, które nawet mnie się wydawały ciężkie. A jednak się dało i warunki są całkiem spoko. Co najlepsze - nie widzieliśmy się na żywo. Całe finansowani było ogarnięte zdalnie i tak to powinno wyglądać.
 7. Co proponujecie w przypadku: - nowa działalność, - max. 10 proc. wkładu własnego, - kiepska historia kredytowania właściciela (prywatnie, nie jako firma) W ogóle jest sens próbować w banku?
 8. Wybór samochodu

  Oni - https://leasing24.poznan.pl/ U mnie chodziło o samochód, który ma ponad 10 lat i zrobili mi finansowanie. Moim zdaniem - na dobrych warunkach. Wcześniej dwie firmy mi odpowiedziały, że się nie da, a jednak. Podoba mi się zoptymalizowanie całego procesu. Nie trwało to wieków, łatwo poszło, sensowna pomoc, sugestie. I okazuje się, że leasing można załatwić zdalnie - na stare auto. Brawo.
 9. Oprogramowanie

  System Berberis - kwestia dopasowania wersji do działalności i na pewno coś z tego wyciągniecie. Docelowo zmiana powinna nastąpić diametralna. Jeśli macie porządny system, to sporo zrobicie. Krok po kroku możliwa jest diametralna poprawa i tego się trzymajcie.
 10. Remont lazienki, pomoc

  Jeśli chodzi o organizowanie przeprowadzki, to moim zdaniem niczego lepszego nie wymyślicie - https://solidnyprzewoznik.pl/przeprowadzki-miedzynarodowe/ W zasadzie wszystko można ogarnąć tak, aby Wasza rola była ograniczona do minimum. Osobiście odradzam przeprowadzki na własną rękę. Pochłaniają mnóstwo czasu, wymagają dużego zainteresowania, ludzi do noszenia, zorganizowania transportu. Nasza przeprowadzka do Niemiec została ogarnięta w 2 dni. Masa rzeczy, transport solidnie zabezpieczony, ubezpieczony, nie wydarzyło się nic złego. I tak to powinno przebiegać.
 11. Magazyn

  Spokojna praca na Berberis. To działa, robi różnicę, można sporo poprawić, zoptymalizować, rozwinąć działalność. Cudów od razu nie będzie, ale krok po kroku dojdziecie do czegoś dużego. Docelowo to powinno przynieść diametralną poprawę sytuacji.
 12. U mnie na Berberis udało się osiągnąć mocną zmianę w krótkim czasie. Jeśli optymalizujcie, dbacie o systematyczność, to też wszystko idzie w dobrą stronę. Bez takich rozwiązań nie osiągniecie cudów, bo niby jak?
 13. Wiedzieliście o tym - https://www.komputronik.pl/informacje/notebook-laptop-czyli-pojecia-jedno-zastosowanie/ ? Mnie się wydawało, że nazwy notebook używa się w przypadku małych sprzętów, a laptop dla tych większych. A tutaj wychodzi, że nie do końca. Jak to wyglądało z Waszego doświadczenia? Sugestie, podpowiedzi?
 14. Kredyt samochodowy czy leasing?

  Pytajcie ich - https://leasing24.poznan.pl/ Ja nie jestem vatowcem, księgowa doradzała leasing, ale okazało się, że korzyści z vat mieć nie będę. Pan Filip ogarnął mi takie finansowanie, że nie miałem wymogu cesji z AC i wpisu w dowodzie. Poszukałem autko bez vat i wyszło mnie taniej. Podpisałem umowę u sprzedawcy i wyjechałem autem. Ogólnie bardzo szybko to poszło i tak właśnie powinno wyglądać.
 15. Poszukiwany okna dachowe sklep. Jakieś pomysły, sugestie, propozycje? Zależy nam na jakości, ale oczywiście mamy też do dyspozycji ograniczony budżet. Gdzie proponujecie uderzyć?
 16. Szukam osoby, która chciałaby się podzielić swoją wiedzą na ten temat - https://aesco.com.pl/bezpieczne-sposoby-finansowania-inwestycji/ Jak to wygląda, jeśli chodzi o zewnętrzne źródła finansowania inwestycji jst w Polsce? Potrzebuję materiałów do istotnego dla mnie opracowania. Sugestie?
 17. Potrzebuję do małej działalności sprzętu do przeliczania gotówki. Czy możecie mi coś polecić? Jeśli tak, to jaki? Bo patrzę - https://imatrix.pl/liczarki-banknotow i widzę mocne zróżnicowanie cenowe. Rozumiem, że wszystkie liczą dokładnie. Zatem skąd się bierze różnica? Chodzi o szybkość?
 18. Organizowaliście kiedyś dużą imprezę? Mamy dźwięk, ale brakuje nam rozwiązań w zakresie oświetlenia. Jak proponujecie do tego podejść? Myślimy o tym - cma.pl/wypozyczalnia/wynajem-oswietlenia/ Oferta wygląda jakościowo, ale czy na pewno to jest dobry kierunek? Jak to oceniacie ze swojej perspektywy? Widzicie w opisie coś interesującego? Wiadomo - zależy nam przede wszystkim na jakości.
 19. Okulary w super cenach

  Na co zwracacie uwagę w przypadku okularów przeciwsłonecznych dla dzieci? Czy znacie takie - https://www.wokularach.pl/okulary-przeciwsloneczne-dzieciece ? W sensie - któreś z tych marek? Na co konkretnie trzeba tutaj zwrócić uwagę, aby to miało ręce i nogi?
 20. Praca - zmiany

  Możliwości znalezienia zatrudnienia - https://pracownikbudowlany.pl/PL/oferta-pracy/operator-koparki-maszyn Przecież sytuacja diametralnie się zmieniła. Każdy może coś znaleźć, kwestia oczekiwań. Wiadomo - osiągnięcie specjalizacji wymaga czasu, ale wszystko da się zrobić. Kwestia podejścia.
 21. W jakie tematy Waszym zdaniem warto wejść? Co sądzicie np. o tym - https://mennicamazovia.pl/ ? Słuszny kierunek? A może coś innego, co daje spore możliwości?
 22. Jeśli nie macie specjalisty, który pomoże to sprawdzić, skorzystajcie z tego - https://pracownikbudowlany.pl/PL W sensie znajdźcie odpowiedniego fachowca. Z tym nie ma problemów, tylko bardzo konkretnie opiszcie oczekiwania. Wymagajcie określonego doświadczenia i papierów. Jeśli tak do tego podejdziecie, powinno być dobrze.
 23. Jak to widzicie - https://termocent.com/straty-ciepla/ ? Warto? Czego można się na tej podstawie dowiedzieć, co wykryć? Czy da się ustalić jakieś poważniejsze problemy w budynku?
 24. Oprogramowanie

  Potwierdzam działanie Berberis. Jeśli macie system z odpowiednimi rozwiązaniami, to jesteś w stanie to sensownie ogarnąć. Żadne cudowne metody, normalne działania krok po kroku. I tak docelowo można osiągnąć coś naprawdę sensownego.
 25. System Berberis działa rewelacyjnie i przynosi mocną zmianę. Wszystkie rozwiązania w jednym miejscu. Krok po kroku możecie osiągać to, na czym wam zależy. Nie zrobi się od razu cudownie, ale docelowo będzie spoko. Jak to widzicie?
×