Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

eliasz

Użytkownicy forum
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by eliasz

 1. Palenie papierosów jest już w pewnych środowiskach nieeleganckie. Świadczy o słabości charakteru osoby palącej. Nie potrafią siedzieć spokojnie w klubie, bo co chwilę wychodzą, jak to żartobliwie mawiają "na dymka". Jeżeli nie chcesz być niewolnikiem, to po prostu nie pal. Rzucenie palenia nie jest trudne. Potrzebna jest silna wola i coś co zastąpi przez jakiś czas głód nikotynowy. Głód nikotynowy uśmierzają pochodne cytyzyny - patrz poradnik Zachowajmy Zdrowie. Jeżeli chodzi o motywację i silną wolę to tez można sobie pomóc suplementem diety takim jak korzeń kudzu. Jest na ten temat artykuł rzucanie palenia, korzeń kudzu, opinie http://www.zachowajmyzdrowie.pl/rzucic-palenie-korzen-kudzu/ .
 2. Leczenie depresji na blogu meblowym... ale czad. Nie przypuszczałbym.Depresja jest bardziej wynikiem wyścigu szczurów i nieumiejętnością dopasowania oczekiwań do miejsca w jakim nam przyszło żyć. Nasza klasa, fejs-buk są jedynie formami ekshibicjonizmu z tą emanacją zdjęć, w którym dzielimy się z innymi swoimi osiągnięciami życiowymi. Chwalimy się wczasami pod palmami, nowym samochodem, mieszkaniem a ciągle jesteśmy niezadowoleni. A przecież wystarczy cieszyć się każdym dniem póki nie dopadła nas jakaś ciężka choroba. Dobrze jeżeli lekarze mają pomysł jak ją leczyć. Dawali mi 60 % szans. Skomplikowane zabiegi, strach czy przyniosą pozytywne skutek, a na końcu bonus. Jeszcze trochę pożyjesz...W tym czasie szlag trafił pracę. Trzy miesiące w szpitalach spowodowało, że konsorcjum które cię zatrudniało wzięło na twoje miejsce kilku darmowych studentów na staż. Nic że masz doświadczenie i referencje współpracy z największymi firmami w Polsce. Chorowałeś, wypadasz z gry. Tak w Polsce traktuje się osoby na samozatrudnieniu.Depresja? Skoro dano mi szansę na dalsze życie to nie jest istotne że straciłeś dobrą robotę.Może czas zacząć żyć dla innych.Co do mediów społecznościowych i socjal mediów to lekarstwa tam nie znajdziesz. Dla mnie są to jedynie skuteczne narzędzia służące do pozycjonowania stron internetowych i uprawiania marketingu szeptanego. ------------------------------------------------------------ Link building i pozycjonowanie stron internetowych - New Project Łódż .
 3. A propos księgowości w banku. Mam konto w mBanku i coraz więcej pojawia się różnych wtyczek na stronie transakcyjnej. Reklamy, kredyty, przypomnienia o zbliżających się opłatach. Teraz jest też usługa mKsięgowości. Mnie to osobiście nie interesuje, ale jak ktoś szuka e-faktury czy firmy zewnętrznej do poprowadzenia swojej księgowości to ulokowanie jej w banku nie jest chyba złym pomysłem.
 4. Chyba nikt nie udowodni im ze czarne jest czarne a białe białe. Mały kraj - Czarnogóra nie ma ogromnej armii jak Polska i gospodarki tak świetnie rozwiniętej jak nasza. Nie mają nawet dróg i odpowiedniego systemu banków i telekomunikacji. A mimo to nie dają się zniszczyć wpływom Serbii i Rosji. Z drobnego faktu. Od wielu lat mają tam walutę obcą. Najpierw była nią niemiecka marka, teraz Euro. Tylko to pozwoliło Czarnogórze na uzyskanie i utrzymanie niepodległości. Szkoda że tak dużo Polaków tego nie rozumie.
 5. Chcesz mieć wroga pożycz mu pieniądze.
 6. Kuchnia

  Są w sklepach gotowe systemy do tworzenia szafek wg własnego pomysłu. Potrzebne są jedynie drzwiczki i wierzchy szuflad
 7. Leasing

  jak poluzowali sprawę samochodów na firmy to leasing już się nie opłaca
 8. Czy leczycie się prywatnie?

  do weta chodzi się tylko prywatnie i nie widzę by były z tym jakiekolwiek problemy
 9. Firmy księgowe

  w bankach też są
 10. Zastanawiam się nad karawaningiem po Turcji. Co o tym myślicie ?
 11. Sytuacja gospodarcza Polski za PISu

  Złotówka się trzyma, bezrobocie spada, elektorat jest szczęśliwy, jak do tego dojdzie efekt wzrostu konsumpcji wywołany 500 plus to mogą rządzić latami.
 12. SKOK-i przechodzą pod kontrolę KNF

  przeszły do KNF, wzięli kasę z budżetu na oddłużenie i wyszli. Ot takie prawo dżungli
 13. Pożyczka w Skoku Stefczyka opinie

  Z historii spółdzielczości pisałem kiedyś pracę magisterską na studiach. Spółdzielnie są dziś mało popularną formą działalności "obrzydzoną" w latach tak zwanej "komuny" a to błąd. Historia spółdzielczości to historia walki o niepodległość. Walka nie oznacza li tylko lataniem z szabelką, czy koktajlem Mołotowa, ale przede wszystkim od patriotyzmu gospodarczego. Okres zaborów XIX wiek był tego najlepszym przykładem. W okresie międzywojennym wzorem patriotyzmu gospodarczego były spółdzielnie finansowe Stefczyka. Służyły one przede wszystkim rolnikom w okresie między zbiorami. W czasach PRL-u na uwagę zasługują Spółdzielnie Rzemieślnicze. Cechy Rzemieślnicze kształcące i nadające certyfikat czeladnika, uproszczona księgowość firm zrzeszonych w spółdzielniach. Wspólne magazyny, hurtownie, działy eksportu, pomoc prawna były elementami Spółdzielni Rzemieślniczych, które największy bum miały w czasach Gierka. Dziś nawet Cepelię roztrwoniono.
 14. Przenoszenie siedziby firmy

  no tak, z Poznania do Wawki
 15. Alternatywa dla lokat

  a może po prostu kupować waluty i sprzedawać jak zdrożeją. Zawsze na którejś można zarobić
 16. Nie dla polisolokat

  a ten "prawnik" działa za darmo ?
 17. 500+ pomaga najuboższym

  To nie jest takie proste. Powinniśmy trochę poczekać z ocenami. Osobiście wolę by Państwo wspierało dzieci niż polityków, kościół czy górników.Gdyby im zakręcić kranik z kasą to z pewnością byłoby 1000 plus
 18. Co ciekawe jakbyśmy spłacili to zaraz politycy zaciągnęliby kolejne kredyty
 19. Trzeba się do jakiejś partii zapisać
 20. nie brałem kredytu na mieszkanie bo nie chciałem się zadłużać. Teraz z moich podatków i oszczędności będę płacić tym którzy kredyty brali a teraz płaczą by im dać pieniądze. Dlaczego nikt mnie nigdy nic nie dał.
 21. Najciekawszy jest ten wykup lewarowany. W skrócie menadżer kupuje firmę za pieniądze które pożycza pod zastaw firmy, którą wykupuje.
 22. grupowe ubezpieczenia na życie

  Chyba jedyną zaletą jest w tym przypadku brak podatku Belki i to że możesz zapisać kasę dowolnej osobie bo te oszczędności nie podlegają postępowaniu spadkowemu
×