Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 2 głosów

Kantor wymiany walut przez internet?

kantor online kantor internetowy ekantor wymiana waluty przez internet

205 odpowiedzi na ten temat

#201 Mojekonto

Mojekonto

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 26 postów

Napisany 17 grudzień 2017 - 15:34

Kantor walutowy Aliora ma bardzo fajne warunki i świetny spread - 0,66%.

#202 niezarejestrowany_BebQltu

niezarejestrowany_BebQltu
  • Goście

Napisany 18 grudzień 2017 - 22:30

Podobają mi się platformy kantorowe gdzie i po dostępnym kursie i po kursie własnym jest mozliwość wymiany, teraz chętnie na gieldawalut.com kupuję z 80% zniżką na caly miesiąc, koszt tak mały w tym momencie że nawet nie liczę tych groszy.

#203 niezarejestrowany_krsitiee

niezarejestrowany_krsitiee
  • Goście

Napisany 22 grudzień 2017 - 21:48

Tak samo idealnie funkcje kantoru i platformy społecznościowej łączy Amronet i mam całkowitą pewność, że solidnie podchodzą do tematu, nigdy się nie opóźnił żaden przelew itd, nie pojawiła żadna opłata jakiej bym się nie spodziewała.

#204 niezarejestrowany_concord

niezarejestrowany_concord
  • Goście

Napisany 30 grudzień 2017 - 00:01

Błyskawiczne i bezpieczne  wymiany z niskim spreadem realizuje Pluskantor.pl, pierwsza darmowa- także można najkorzystniej jak to w ogóle możliwe wykonać jakieś ważne przewalutowanie:)

#205 niezarejestrowany_JakTo

niezarejestrowany_JakTo
  • Goście

Napisany 05 styczeń 2018 - 21:30

Fajnie, wkrotce planuję przewalutowanie więc może się przydać. Już kiedyś wymieniałem przez net i mam konto walutowe. W Pluskantor.pl kurs jest lepszy niż w kantorze w którym jakiś czas temu kupiłem walutę, zachęcające:)

#206 niezarejestrowany_Gamarat

niezarejestrowany_Gamarat
  • Goście

Napisany 16 styczeń 2018 - 00:31

Skoro tak to sądzę, że warto też abyś zerkną na platformę gieldawalut.com, tutaj też jest bonus- na miesiąc dostaniesz 80% zniżki od kosztu jakim jest niewielka prowizja, jeśli planujesz kilka przewalutowań to na uważam ze warto.

Dodaj odpowiedź

1 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników