Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Kimite

Gdzie ubezpieczenie na wakacje?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś dobrego ubezpieczenia turystycznego które zadziała jak nie daj Boże coś się stanie. Macie może jakieś sprawdzone oferty? Czytam różne tematy i wiele osób odsyła do https://turystyka.compensa.pl/ ? Co myślicie o tym towarzystwie i co możecie doradzić w zakresie jakiś dodatkowych opcji na co zwrócić uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie uważam, że warto ubezpieczać się zawsze, nie tylko podczas wyjazdu na wakacje. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy, a takie dodatkowe zabezpieczenie przynajmniej mi pozwala spać spokojniej. Polecam sprawdzić produkty ubezpieczeniowe firmy Vienna Life. Firma cieszy się dobrą opinią i ma szerokie grono zadowolonych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie wierzę w biura podróży. Znaczy nie jeżdżę z nimi na wakacje, bo uważam, że to jednak jest strach. Tyle się mówi w każde wakacje, że jakieś biuro zbankrutowało i ludzie nie mają jak wrócić do Polski. Przez ostatnie parę lat bardzo dużo biur upadło. I jakoś to mnie od nich odstraszyło. Ja wyjazdy wakacyjne sam organizuję. Zawsze najdrożej wychodzi sam dojazd w tą i z powrotem. Następnie zaklepuje jakiś nocleg. W tym celu przeglądam porównywarki hoteli. Czasem ktoś z rodziny lub znajomych mieszka w okolicy gdzie planuję spędzić wakacje. To wtedy u nich się z żoną i dziećmi zatrzymujemy. Czasem jedziemy gdzieś zrobić sobie taki survival to wtedy zabieramy namioty i w nich śpimy. Ubezpieczenie wykupuję u mojego ubezpieczyciela. Gdzie mam swoje gospodarstwo ubezpieczone na https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/gospodarstwo-rolne/dobrowolne-ubezpieczenie-rolne-goagro . I całe takie wyjazdy wychodzą mnie o wiele taniej niż identyczny wyjazd organizowany przez biuro podróży. A z racji, że sam wszystko organizowałem to wiem, że na pewno mam bilet powrotny do domu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto jest sie ubezpieczyć ! Niestety ale jest wiele sytuacji, w których ktos wykupił sobie wakacje w odległym kraju. Na tych wakacjach stał sie wypadek. Oraz musiał płacić ogromne pieniadze za leczenie. Gdyby mial ubezpiecznie to ubezpieczyciel by te koszta pokrył...

 

Możecie tutaj napisać, że przecież mamy kartę EKUZ, ale są kraje, w których z taką kartą trzeba byc ostrożnym'

https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/moje-zycie/lubie-podroze/w-jakich-krajach-musisz-byc-ostrozny-z-karta-EKUZ

Ekuz nie pokryje tam wszystkich świadczeń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie wakacyjne masz teraz w pakiecie każdej wycieczki, musisz o nim pamiętać w zasadzie tylko kiedy podróżujesz indywidualnie. Poza tym uważam że to i tak za mało, ja bym dobrała jeszcze jakieś dodatkowe w aegon.pl/Strona-glowna/ z tej bogatej  puli ubezpieczeń

Edytowane przez ramana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×