Skocz do zawartości
Gość Aga

Kredyt hipoteczny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

Witam zacznę od tego że chce kupić dom wartość 480000 wkład własny 250000 do jakiego banku się udać oś w domu 4 dorosłe 1 dziecko 3 oś umowy na czas nieokreślony pracują po 15 lat w jednej firmie Maz ma 2800netto tata kierowca tira więc podstawa i dieta mama też podstawa o kredyt występują 3 oś pytanie gdzie się udać dziękuję za odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kingali ja miałam okazję skorzystać z kredytu w kredyt123 i jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie był to kredyt hipoteczny , ale nie żałowałam tego że zdecydowałam się na tą firmę. Bardzo podobało mi się indywidualne podejście do klienta i dogodne raty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość prezesik24

To po co piszesz , skoro mowa o kredycie hipotecznym ?  Zadna porownywarka nie jest podstawa do wyboru kredytu. Za mało informacji żeby cokolwiek podpowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

utrudnieniem może być kierowca tira, o ile firma nie ma polskiego przedstawicielstwa, co często w tej branży się zdarza.

przy takim wkładzie, nie powinno być ogólnie kłopotów ze znalezieniem oferty, choć przyznam, że 3 razy bym się zastanowiła, czy chciałabym aż tyle kapitału mrozić... moim zdaniem lepiej wziąć większy kredyt z minimalnym wkładem niż odwrotnie.

dlaczego? bo kredyt hipoteczny jest najtańszym sposobem na pozyskanie pieniędzy z rynku, a kasę zawsze można dać na lokatę, zainwestować (choć tu doradzam ostrożność) lub myśleć o biznesie.

więcej o kredytach hipotecznych na www.iqbanque.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takiej sytuacji warto zgłosić się do https://habzafinanse.com.pl/ To wiarygodna firma , która zyskała zaufanie już wielu Klientów , to chyba najlepiej mówi o jej profesjonaliźmie . Fachowcy pomagają uzyskać kredyty na bardzo dobrych warunkach , Nie wiem czy mają tam konkretnie kredyty hipoteczne , ale na pewno warto sprawdzić ich usługi i się tego dowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie