Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gazda

POMOCY PROSZĘ

Rekomendowane odpowiedzi

Staram się o kredyt konsolidacyjny hipoteczny i mam problem banki
odmawiają ponieważ mam notę scoringową niską pomimo tego że mam wpół
właściciela tego kredytu nasz razem dochód jest wysoki a przez BIK mam
małą punktację razem nawet z osobą w spół kredytobiorcą co mam zrobić
??? Mam nuż na gardle teraz moje zobowiązanie sięgają prawie 3000 zł na
miesiąc a po konsolidacji bym miał ratę ok 1300 którą jestem w stanie
spłacać ponieważ mam stały dochód. Muszę to załatwić w tym miesiącu bo
nie stać mnie już płacić tych zobowiązań. PROSZĘ O POMOC !!!!!
Niestety
BIK tą oceną krzywdzi ludzi ja chcę spłacać nie to że próbuję się
wymigać ale ta punktacja mnie dobija. Jestem po rozwodzie i duże raty
mam jeszcze po tamtym związku.

PROSZĘ POWIEDZCIE GDZIE MAM SZUKAĆ POMOCY !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji polecił bym znależć jakiegoś sprawdzonego doradcę kredytowego, który pomógł by Panu rozwiązać jakoś ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam brokera  i d*pa blada albo nie chce albo nie może. I tu jest problem. Jestem już u skraju nerwów naprawdę nie wiem gdzie mam iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo pokrzywdzony

Witam jestem w podobnej sytuacji mam 6 dni opużnienia w BIK i banki mnie poprostu olewają ,jedyne co mogę doradzić nie wierz żadnym firmą co obiecują czyszczenie bik bo oni czyszczą ale nasze kieszenie ja już walcze z bankami pół roku i jedyne co stwierdziłem to brak jakiej kolwiek kompetencji pracowników wszystkich instytucji bankowych w POLSCE .Ja mam zarobki ponad 8000 i niemoge wziąść ani grosza ,to co się w polsce wyprawia to prosi o pomste do nieba chociaż tu i niebo nie pomoże.Żaden doradca żadna firma niejest w stanie zrobić nic przez ten jeba.....y BIK.Dostaje tysiące maili żeby założyć konto wszyscy są najlepsi mają najlepsze kredyty konsolidacyjne, pytanie dla kogo,przecież ktoś kto niema kłopotów finansowych niepotrzebuje konsolidacji .A z drugiej strony poco jest to ubezpieczenie kredytu pytam się od czego ubezpieczenie jest tylko poto żeby nasz kredyt był jeszcze droższy ,bo jak stracisz prace to zaraz nas ładują do BIK BR I tym podobne każdy bank bez wyjątku dąży tylko do tego żeby nas tylko do windykacji wpiepszyć i odzyskać co swoje niepatrząc na naszą krzywde.W jednym banku pani powiedziała mi że trzeba regularnie płacic , moja odpowiedż brzmi jeśli wszyscy by płacili na czastysiące ludzi pracujących jako windykatorzy tracą prace a nasz kochany rząd chce żebyśmy do polski do pracy wrucili poco do tego syfu mnie więcej pomaga państwo w kturym pracuje niż polska podsumowując wszystkie bez wyjątku banki to banda złodzieji nic więcej bo jak się kredyt daje z ubezpieczeniem to potem też trzeba pomuc a nie umyć rączki .Tak że kolego POLSK takich ludzi jak my a jest nas miliony ma nas po prostu w d*pie a ten zasrany bik już niejednego wysłał chyba na tamten świat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo pokrzywdzony

A i jeszcze jedno nie korzystaj  z żadnych doradców bo oni wysyłają zapytanie do wszystkich instytucji czyli przykład jaki ja miałem doradca wysłał zapytanie do 24 instytucji finansowych -wszyscy zaczeli grzebać w BIK i w ciągu dwóch dni miałem 24 zapytania o kredyt tak mi scoring spiepszyli że chyba się przez rok niepozbieram tak mi pomógł doradca z open finance ,pomógł mi spiepszyć jeszcze bardziej BIK niewiem oni to chyba celowo robią bo skoro jest doradcą to powinien wiedzieć że w ten sposób mnie pogrąża spróbuj porozmawiać z dyrektorem placówki gdzie brałeś kredyt i poproś go o restrukturyzacje a jak wyczyścić BIK napisz domnie powiem jak to się robi samemu troszkę trzeba się nadzwonić i na biegać ale skutkuje /granoli@interia.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Właśnie dlatego trzeba wybierać fachowców i korzystać z jednego profesjonalnego doradcy finansowego, a nie z doradców z przypadku. Mi doradca w Open Finance zaproponował 5 ofert, zdecydowaliśmy wspólnie wysłać wnioski do 3 banków. Kredyt wybrałam w Citi Handlowym i jestem zadowolona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu również można wszystko załatwić, tylko trzeba się trochę więcej nachodzić. Ale przede wszystkim nie trzeba się bać pytać, negocjowac itp. Bankowcy też ludzie i często pomagają, bo też maja w tym interes. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Samemu również można wszystko załatwić, tylko trzeba się trochę więcej nachodzić. Ale przede wszystkim nie trzeba się bać pytać, negocjowac itp. Bankowcy też ludzie i często pomagają, bo też maja w tym interes. 

 

Oczywiście, że można, ale zawsze lepiej sprawdzić wszystkie opcje. Ja też brałem kredyt w Open Finance i powiem, że jest taniej niż jakbym chodził samemu. Po przeliczeniu wszystkich kosztów włącznie z notariuszem wyszło o wiele taniej. Mają tam podpisane umowy z notariuszami i z innymi "pomocami" przy kredycie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward

Jeśli ma to być pożyczka pod zastaw bez bik to spróbuj złożyć ofertę na portalu exitpozyczki.pl. Miałem podobny problem i wyczytałem gdzieś na forum że u nich warto spróbować. Nie byłem przekonany bo pobierają opłatę za połączenie ale gdy na drugi dzień po wystawieniu oferty dali znać, że jest inwestor przestałem żałować tych parunastu złotych.Dostałem w miarę dobre oprocentowanie i ze wszystkim można się łatwo dogadać. A Banki? Same problemy, wszystko długo trwa a na końcu i tak zawsze wychodzi BIK albo BRAK ZDOLNOŚCI, oczywiście bez podania konkretnej przyczyny. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze i chyba niestety musimy się do tego po prostu przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie ufam nikomu pier**lę całe banki będę miał konsolidację ale komorniczą  i tak nie zajmą więcej niż 50 % moich zarobków tak że nie dostaną więcej niż ok 1200 zł. Trochę nie rozumiem tych pajaców bankowych. Przykre to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański

A i jeszcze jedno nie korzystaj  z żadnych doradców bo oni wysyłają zapytanie do wszystkich instytucji czyli przykład jaki ja miałem doradca wysłał zapytanie do 24 instytucji finansowych -wszyscy zaczeli grzebać w BIK i w ciągu dwóch dni miałem 24 zapytania o kredyt tak mi scoring spiepszyli że chyba się przez rok niepozbieram tak mi pomógł doradca z open finance ,pomógł mi spiepszyć jeszcze bardziej BIK niewiem oni to chyba celowo robią bo skoro jest doradcą to powinien wiedzieć że w ten sposób mnie pogrąża spróbuj porozmawiać z dyrektorem placówki gdzie brałeś kredyt i poproś go o restrukturyzacje a jak wyczyścić BIK napisz domnie powiem jak to się robi samemu troszkę trzeba się nadzwonić i na biegać ale skutkuje /granoli@interia.eu

 

Szanowny Panie,

 

nasi doradcy finansowi nie składają żadnych wniosków kredytowych w imieniu Klienta! Niemożliwością jest sytuacja, o której Pan pisze, gdyż to Klient samodzielnie składa wnioski. Co więcej - analiza dokonana przez doświadczonego doradcę Open Finance wyklucza konieczność składania dużej liczby wniosków. Przeważnie wystarczy złożyć do 3-4 banków, a i ta liczba podyktowana jest raczej względami negocjacyjnymi ostatecznej oferty, aniżeli niepewnością uzyskania kredytu.

 

Pozdrawiam, Piotr Szymański

Online Ekspert Open Finance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Kredyty udziela się różnie. Za pośrednictwem biku i bez niego. Różne banki różnie działają. Polecam przejść się do specjalisty, np do doradztwa finansowego w Open Finance. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasi doradcy finansowi nie składają żadnych wniosków kredytowych w

imieniu Klienta! Niemożliwością jest sytuacja, o której Pan pisze, gdyż

to Klient samodzielnie składa wnioski. Co więcej - analiza dokonana

przez doświadczonego doradcę Open Finance wyklucza konieczność składania

dużej liczby wniosków. Przeważnie wystarczy złożyć do 3-4 banków, a i

ta liczba podyktowana jest raczej względami negocjacyjnymi ostatecznej

oferty, aniżeli niepewnością uzyskania kredytu.

To jak to jest Panie Piotrze, bo jednak do tych 3-4 banków jak pan pisze, wniosek jednak składacie. A w bankach bankowcy co robią? Przecież nie dają zgody na ładne oczy tylko zaraz odpytują BIK:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIK już mam skopany przez jednego doradcę finansowego i co teraz każde takie zapytanie powoduje to że scoring spada. Teraz to jest d*pa blada i po fakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański

To jak to jest Panie Piotrze, bo jednak do tych 3-4 banków jak pan pisze, wniosek jednak składacie. A w bankach bankowcy co robią? Przecież nie dają zgody na ładne oczy tylko zaraz odpytują BIK:)

 

Szanowny Panie Malfoy,

 

z formalnego punktu widzenia wniosek składa Klient. Różnica pomiędzy samodzielnym wykonaniem tej czynnośći przez Klienta, udającego się do banku, a wykonania jej z pomocą naszego doradcy finansowego jest taka, że Klient zdobywa informacje o warunkach kredytu, jakie jest w stanie zaoferować mu dany bank. Wynika to przede wszystkim z narzędzi i doświadczenia posiadanego przez naszych doradców. Niestety, proceder, o którym Pan pisze - masowego wysyłania zapytań - jest częsty właśnie w bankach, gdzie sprzedawcy próbują w ten mało etyczny sposób "zatrzymać" Klienta. Współpraca z nami wyklucza taką sytuację, a dodatkowo Klient otrzymuje ogromne wsparcie na etapie negocjacji ostatecznych warunków kredytu.

 

Pozdrawiam, Piotr Szymański

Online Ekspert Open Finance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klient zdobywa informacje o warunkach kredytu, jakie jest w stanie zaoferować mu dany bank

Witam,

Jeżeli nie jest to tajemnicą zawodową to proszę o informację czy pana firma składając wniosek do banku w imieniu klienta podaje jego imię i nazwisko czy tylko zebrane  z wywiadu dochody i wydatki oraz sytuację kredytową i na tej podstawie bank daje ofertę.

 

Wiem że wy nie odpytujecie BIKu bo nie macie na razie chyba takich uprawnień, chociaż coś w tej kwestii miało się zmienić także dla firm miała być taka możliwość (nie piszę o BIG-ach).

 

Więc jeżeli bank przygotowuje ofertę pod konkretnego człowieka z imienia i nazwiska w raz z adresem to wiadomo że jak pan złoży wniosek do 4 banków to bedą 4 zapytania do BIK. Jeżeli skałada pan wniosek bez danych klienta - to wtedy rozumiem i jest ok.

 

A to co pan pisze o masowym odpytywaniu przez bank w "celu zatrzymania klienta" jest nie istotne bo jeden bank może wysłać i 100 zapytań ale to tylko jeden konkretny bank i jedno konkretne zapytanie. Co innego różne banki bo widać że klient chodził, pytał i wszędzie został odesłany z kwitkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

BIK to temat rzeka! Ja poprostu zaczelam go czyscic i wiem ze troche to potrwa. Ale dostalam pozyczke w exitpozyczki na ludzkich warunkach i posplacalam wszystkie zaluzenia i zostalam z jedna rata to sie tak ladnie nazywa spolecznosciowa pozyczka ale mam czas teraz na wyczyszczenie BIK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co się zamartwiać wystarczy wejść na KREDYTTAK.PL.TL  i bez bik dostaniesz do 100000zł jeżeli masz stały dochód....zapraszamy

Jedynym ratunkiem przed takimi ofertami jest niekorzystnaie z nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czyszczeniebiku

Szanowni Państwo,

 

jeżeli ktoś miał problem z długami, figuruje w BIKu, okres

spłaty minął, a chciałby wziąć kredyt ze względu an trudną sytuację finansową,
mogę Państwu przedstawić ofertę czyszczenia biku. Oczywiście, nie da się
wyczyścić wszystkiego, ale część jest możliwa. Jeżeli chcą Państwo polepszyć
swoją historię kredytową, to zapraszam do skorzystania z oferty profesjonalnej
firmy, która nie obiecuje złotych gór, a jedynie spełnia to, co prawdziwe i
realne.

 

Polecamy wejść na czyszczeniebiku.pl i wypełnić formularz.


Pozdrawiamy,


zespół czyszczeniebiku.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×