toczan 0 Report post Posted 12 hours ago Co myślicie o takim kierunku - https://ksb.uek.krakow.pl/studia-podyplomowe/szacowanie-nieruchomosci/ ? Zastanawia mnie, czy warto się na niego nastawić. Dla mnie ważne, aby wszystko było mądrze poukładane. Teraz - jak to zrobić? I czy w tym zawodzie nie zabraknie pracy? Share this post Link to post Share on other sites