Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
rvcz

Konto firmowe w Alior Banku

Recommended Posts

Konto firmowe w Alior Banku jest ok, ale z drugiej strony na rynku mamy lepsze oferty niż właśnie ta.

 

 

czyli?

ja przeniosłem do millenium, ale dopiero od miesiąca więc nie mam bardzo porównania

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg porównania bankiera http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ranking-kont-dla-przedsiebiorcy-internetowego-Bankier-pl-luty-2014-3059371.html karta do konta w Aliorze to juz 5 zł i rzeczywiście jak pisze @bulek12 są konta za 0 zł jak chociażby Deutsche Banku czy mBiznes, w tym ostatnim jeszcze 50 zeta zwracają jak opłacasz ZUS z mBiznes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alior stanowi obecnie atrakcyjną ofertę i przejmuje spory rynek, więc może sobie pozwolić na wiele i jest to prawda konta ,że wychodzi na przeciw i oferuje karty za 0zł. Trzeba pewnie jakąś transakcje wykonać od czasu do czasu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest KAmil

a ja wlasnie założyłem tu rachunek i przez półtora roku mam free â taka promocja. Pozniej zobaczę ale jak się sporawdza i firma będzie hulać to zostane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×