Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Grzesieeek

Upadłość konsumencka

Recommended Posts

Upadłość konsumencka - jak się do tego zabrać? Jakie kroki formalne trzeba poczynić, żeby upadłość ogłosić? Mam ponad 40 tys zadłużenia i już nie widzę po prostu innej opcji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są firmy jak Eureka Restrukturyzacje, która poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces. Nie biorą niewiadomo ile, a przynajmniej będziesz miał pewność, że wszystko jest zrobione tak jak należy i pozbędziesz się długów a nie tylko pogorszysz sprawę. Sporo formalności jest z tą upadłością, ale oni ogarną. Skoro mówisz, że nie widzisz innej opcji to działaj, im szybciej zaczniesz tym szybciej poczujesz ulgę. Wiem co mówię. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, Ewelina921 napisał:

Są firmy jak Eureka Restrukturyzacje, która poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces. Nie biorą niewiadomo ile, a przynajmniej będziesz miał pewność, że wszystko jest zrobione tak jak należy i pozbędziesz się długów a nie tylko pogorszysz sprawę. Sporo formalności jest z tą upadłością, ale oni ogarną. Skoro mówisz, że nie widzisz innej opcji to działaj, im szybciej zaczniesz tym szybciej poczujesz ulgę. Wiem co mówię. 

też polecam Eurekę, mają bardzo doświadczonych prawników i też takich ludzkich po prostu, wyjaśnią, pomogą ze wszystkim, warto się z nimi skontaktować 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, Grzesieeek napisał:

czyli radzicie że przez firmę, myślałem, że sam jakoś ogarnę temat, ale jak tak czytam coraz więcej to głowa mi pęka normalnie

Moim zdaniem zdecydowanie. Długów już masz dużo, teraz trzeba działać i to profesjonalnie. Wiadomo, że skorzystanie z usług takiej firmy to koszta ale nie aż tak duże, a w końcu ogarną dla Ciebie temat i dzięki upadłości będziesz mógł jakoś z tym wszystkim sobie poradzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czy już się z kimś skontaktowałeś czy nie, ale jak coś to też polecam Eurekę, sąsiadowi mojemu bardzo pomogli, a już chłop załamał się całkowicie, teraz widać, że wraca do siebie i zaczyna wychodzić na prostą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upadłość konsumencka jest to proces prawny, który pozwala osobom, które mają problemy finansowe na oddłużenie i rozpoczęcie nowego życia bez długów. Aby rozpocząć ten proces, osoba zadłużona składa wniosek o upadłość konsumencką w sądzie. Musi ona wówczas udowodnić, że nie jest w stanie spłacić swoich długów. Co ważne, każda osoba prywatna, która nie prowadzi firmy i ma problemy finansowe może wystąpić z takim wnioskiem. Gdyby ktoś z was zastanawiałby się, kto zajmuje się procesami upadłości konsumenckiej w Poznaniu, to ostatnio natrafiłem na taką ofertę - https://reduktorkapital.pl/upadlosc-konsumencka/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×