Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
katarynka

Transport międzynarodowy

Recommended Posts

Dziś chciałbym polecić Wam artykuł znaleziony na stronie https://logit.com.pl/transport-miedzynarodowy/ który omawia temat transportu międzynarodowego. Artykuł ten może być bardzo pouczający dla osób zainteresowanych branżą transportową. Czy ktoś z Was miał już okazję przeczytać ten artykuł? Chętnie usłyszę Wasze opinie na jego temat oraz ewentualnie podzielę się innymi wartościowymi materiałami na ten temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promy są ważnym elementem infrastruktury transportowej wielu krajów, umożliwiającym przemieszczanie towarów między różnymi regionami i kontynentami. Ich zdolność do transportowania różnorodnych ładunków, od samochodów po towary sypkie, sprawia, że są nieodłącznym elementem światowego handlu. Tutaj https://truck-van.pl/rynek/prom-sztokholm-helsinki-rozklad-cennik-skad-odplywa/ jest wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat tego typu transportu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli prowadzisz firmę transportową i szukasz sposobów na oszczędności, warto rozważyć instalację powiększonych zbiorników paliwa w samochodach ciężarowych. Takie rozwiązanie pozwala na zatankowanie większej ilości paliwa, co zwiększa zasięg pojazdów i redukuje liczbę postojów na trasie. Umożliwia także zatankowanie paliwa na zapas po korzystniejszej cenie. W internecie znajdziesz wiele artykułów na ten temat, na przykład tutaj https://zbiornikipaliwa.com.pl/blog/2024/03/25/optymalizacja-kosztow-transportu-dzieki-powiekszonym-zbiornikom-paliwa/ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coraz więcej firm logistycznych inwestuje w zrównoważone rozwiązania w transporcie chłodniczym, takie jak pojazdy o niskiej emisji CO2 czy systemy chłodzenia zasilane energią odnawialną. Takie podejście nie tylko redukuje ślad węglowy, ale również może przynieść oszczędności na dłuższą metę. Tutaj https://www.promnice.pl/transport-chlodniczy-co-nalezy-wziac-pod-uwage/ można dowiedzieć się co należy brać pod uwagę przy takim transporcie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×