Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

Recommended Posts

Idea bank mocno reklamuje swoja obecnośc w sektorze firm, w tym nowych, startupów. Generalnie mozna zainteresowac się tym bankiem, jesli prowadzi się nowa, zalozona właśnie działalnośc gospodarczą. Bo to jedyny bank, który w ogóle chce rozmawiac z poczatkujacymi biznesmenami. Co prawda zapomnieć możecie o tym, że dostaniecie 100 tysięcy złotych kredytu jak w reklamie, ale dostać można 15 tysięcy. Niby niewiele, ale to mniej więcej tyle, ile otrzymują bezrobotni na założenie firmy. Na mały start wystarczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy wiecie, ale obecnie wielu kredytobiorców może domagać się od Pekao SA i idea money zwrotu pieniędzy za pakiety płynnościowe, kaucje i niektóre ubezpieczenia. Plusem jest to, że pieniądze za pobrane kaucje można dostać od ręki. Jeśli mieliście kredyt w Idea Bank S.A. i chcecie odzyskać należne pieniądze, to na ten adres email: ideazwroty@lextio.pl można przesłać swoją umowę do analizy. Tutaj jest też nr tel 665 839 292 do nich. Warto walczyć o swoje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×