Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
m1rvx

Najlepsze oferty banków/ubezpieczeń

Recommended Posts

Najlepsze oferty banków/kredytów/ubezpieczeń

Cześć.

 

od niedawna wystartowałem ze stroną na której możecie zobaczyć jakie oferty mają banki i jakie ubezpieczenia watro wziąć od jakiegoś czasu banki dla nowych klientów tworzą bonusy np. zrób 5 transakcji blikiem aby otrzymać 50zł wiadomo jest to czysto marketingowe żeby ludzie zakładali konta aczkolwiek opłaca się jezeli szukasz banku lub drugiego konta w banku zapraszam na moją stronę tam możecie wybrać ofertę która przypadnie wam do gustu m1rvx.oferty-kredytowe.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osoby podróżujące służbowo również potrzebują specjalistycznego ubezpieczenia, które uwzględni specyfikę ich podróży. Na https://www.balcia.pl/pl/ znajdą ofertę ubezpieczeń dedykowanych profesjonalistom, które zapewniają ochronę nie tylko ich zdrowia, ale również sprzętu służbowego i innych ważnych elementów związanych z podróżami biznesowymi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×