Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
bbreitenberg

Zasady skutecznej komunikacji w zespole?

Recommended Posts

W zarządzanym zespole najlepiej organizować otwartą dyskusję, np. na zasadzie burzy mózgów, kiedy to nikt nie ocenia proponowanych rozwiązań, tylko zbiera się prezentowane pomysły. Takie dyskusje pozwalają poznawać różne punkty spojrzenia na tę samą sytuację i dają doskonałą okazję, by członkowie zespołu uczyli się słuchać siebie nawzajem. Macie jakieś zdanie w tym temacie? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liderzy zespołów, którzy stosują się do zasad prawidłowej komunikacji, mogą budować silne relacje z pracownikami, zwiększać zaangażowanie i przyczyniać się do sukcesów organizacji. Umiejętności komunikacyjne powinny być stale rozwijane i doskonalone. To klucz do sukcesu zarówno w zarządzaniu zespołem, jak i w karierze zawodowej. Przeczytajcie sobie informacje na ten temat w tym miejscu - https://www.projektefektywny.pl/blog/20-zasad-skutecznej-komunikacji-w-zespole/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×