Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
dariooo1

Pyralgina dla psa

Recommended Posts

Przy podawaniu leków ludzkich zwierzętom, takich jak psy, istnieje wiele czynników do uwzględnienia. "Pyralgina" (znana również jako metamizol lub dipirona) jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Chociaż może być skuteczna dla ludzi, nie jest zalecana dla psów bez konsultacji z weterynarzem.

Podawanie tego leku psu może prowadzić do poważnych skutków ubocznych, takich jak agranulocytoza (niedobór pewnych typów białych krwinek). Ponadto dawkowanie, które jest odpowiednie dla ludzi, niekoniecznie będzie odpowiednie dla psów z uwagi na różnice metaboliczne.

Zawsze konsultuj się z weterynarzem przed podaniem swojemu psu jakiegokolwiek leku przepisanego dla ludzi. Tylko specjalista będzie w stanie odpowiednio ocenić, czy dany lek jest bezpieczny dla twojego pupila oraz ustalić właściwą dawkę. Bezpieczeństwo i zdrowie twojego zwierzaka powinno być zawsze priorytetem. Zobacz więcej: https://animalzoone.pl/leki-przeciwbolowe-dla-psa-pyralgina-dla-psa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×