Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
mulic

Oprogramowanie e-sklepu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zamierzam założyć e-sklep oraz mam już stworzony pomysł na to, co i w jaki sposób będę sprzedawać. Papiery również mam już ogarnięte. Krótko mówiąc, prawie wszystko mam już załatwione, żeby zacząć działalność. Rozglądam się jeszcze za porządną stroną, oferującą fajne oprogramowanie sklepu internetowego. Nie chcę ukrywać, że nie miałam jeszcze styczności ze sprzedażą w Internecie, tak że musi być jasne w w obsłudze i intuicyjne. Właściwie ta platforma została mi polecona przez kolegę. W Internecie czytałam pozytywne oceny. Może korzystacie i moglibyście mi trochę o niej napisać? Nie potrzebuję większej ilości stresu przez założenie swojego biznesu. Wielkie dzięki za wszystkie opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza odpowiednim oprogramowaniem, które oczywiście jest ważne, trzeba też zainwestować w sprawne przesyłki. Myslę, że współpraca z brokerem kurierskim sprawi, że klienci będą mieli spory wybór wśród przewoźników, a ceny przesyłki będą korzystniejsze. Pod adresem: https://www.sendit.pl/oferta  jest oferta takiego brokera - Sendit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×