Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
ania109

Kuchnia a sprzęty AGD

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zakupiłam nowy piekarnik do kuchni. Za niedługo również zamierzam zakupić nową lodówkę. Wiecie może, czy te oba sprzęty AGD mogą stać obok siebie? Zamierzam przeorganizować przestrzeń swojej kuchni, przez co zastanawiam się, jak mogę umieścić te sprzęty! Macie jakieś rady w tym temacie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się, gdzie znajdę przepisy dla wegan do Thermomixa? Wpadłam niedawno na stronę marki CucunaOra®, mają ciekawe akcesoria do Thermomixa. Chciałam oprócz przepisów dowiedzieć się także, jak się u Was sprawuje w kuchni pomoc w postaci Thermomixa z jego gadżetami. Stoję na rozdrożu, kupić, czy nie kupić ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabierasz się za aranżację kuchni to pomyśl o tym aby zamontować szklane panele w kuchni bo to świetne rozwiązanie. Jak to zrobić dowiesz się dzięki stronie https://diy.bostik.com/pl-PL/inspiracje/jak-przykleic-panel-szklany-w-kuchni  oraz dobierzesz odpowiednie kleje montażowe i uszczelniacze. Dzięki nim będziesz mieć nie tylko piękną kuchnię ale i inne pomieszczenia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno stałam się szczęśliwą posiadaczką takiego robota https://www.kohersen.pl/urzadzenia-kuchenne/985-wielofunkcyjny-robot-kuchenny-z-funkcja-gotowania-kohersen-cy021-szary-5907642750728.html. Nie zajmuje dużo miejsca na blacie, a ma dużą moc i rozdrabnia twarde składniki na pył dosłownie w chwilę. Akurat jest w promocji, więc warto się skusić, żeby usprawnić codzienne gotowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×