Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
netora

Kredyt 40000

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kredytu gotówkowego na kwotę 40000 zł (na samochód). Chciałbym rozłożyć taki kredyt na 15 miesięcy.

Na moment obecny zainteresowałem się tym, że w aplikacji BNP Paribas (tam też wpływa moje wynagrodzenie) mam propozycję raty: 2874,84zł.

 

Kwota kredytu: 40000 zł
Okres kredytowania: 15 msc
Kwoty 3 ostatnio otrzymanych wynagrodzeń/świadczeń: 3400 / 4100 / 4100 zł
Rozbicie dochodu na podstawę i dodatki/premie - kwotowo (jeśli występuje): premia 15%
Źródło uzyskiwania dochodów: UOP na rok
Łączny okres zatrudnienia u obecnego pracodawcy - od lutego 2023 do sierpnia 2023
Nazwa banku, do którego wpływa wynagrodzenie: BNP Paribas
Wiek kredytobiorcy/kredytobiorców: 29
Województwo zamieszkania: łódzkie
Aktualna kwota kredytów pozostałych do spłaty: brak
Aktualna kwota miesięcznych zobowiązań kredytowych: brak
Historia w BIK(czy były kredyty i czy były poprawnie obsługiwane, punktacja w BIK): nie posiadam raportu BIK, brałem dwukrotnie 'chwilówki' na kwotę 1000zł każda.
Gdzie były składane wnioski kredytowe w ostatnich 3 miesiącach: nigdzie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podrzucić Wam link do tego artykułu - https://pap-mediaroom.pl/biznes-i-finanse/dlaczego-przeprowadzana-jest-zmiana-wibor-na-wiron Dla potencjalnych kredytobiorców, zmiana wskaźnika referencyjnego może mieć znaczenie. W zależności od sytuacji rynkowej, stopy procentowe mogą ulec zmianie, co wpłynie na koszty kredytu. Przy podejmowaniu decyzji o kredycie, warto śledzić, jak zmienia się WIRON i jak banki dostosowują swoje oferty w związku z tym nowym wskaźnikiem. Należy również zdawać sobie sprawę, że koszty kredytu mogą być wrażliwe na zmiany stóp procentowych, dlatego korzystne jest zrozumienie mechanizmów, które wpływają na ten wskaźnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przed wzięciem każdego kredytu warto zrobić rozeznanie w tym temacie. Pod adresem: https://concash.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd  są informacje o pożyczkach bez BIK i KRD. Ku moim zdziwieniu można taką pożyczkę wziąć w bezpieczny sposób i na korzystnych warunkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×