Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Mniejsza1999

Prawo jazdy - kurs

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliżają się twoje 18 urodziny i chcesz zapisać się na kurs prawa jazdy? Mogę polecić tą szkołę  - https://www.automobilklubpolski.pl/o-osrodku-szkolenia-kierowcow-2/ 
Oferują atrakcyjne ceny i mają doświadczonych instruktorów, którzy prowadzą zajęcia na płycie poślizgowej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za twoją sugestię! Mam przyjemność podzielić się swoimi doświadczeniami. W okresie przygotowań do moich 18 urodzin, również postanowiłam zdobyć prawo jazdy. Wybrałam jednak inną szkołę, którą znajdziesz pod linkiem https://www.szkolajazdyautoplus.pl/ Chciałbym podkreślić, że jestem bardzo zadowolona z wyboru. Instruktorzy są kompetentni, cierpliwi i zawsze stawiają na wyjaśnienie każdej wątpliwości. Miałam również możliwość doskonalenia swoich umiejętności na różnych rodzajach nawierzchni i w różnych warunkach, co uważam za niezwykle cenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze też wziąć pod uwagę koszty, a różne szkoły jazdy mogą do tego podchodzić inaczej. Ile kosztuje prawo jazdy zarówno w Polsce, jak i za granicą, można zobaczyć zaglądając pod ten adres www. W Polsce jeszcze tak źle nie ma, w innych krajach trzeba zazwyczaj więcej wyłożyć. Oczywiście pod warunkiem tego, jak nam pójdą egzaminy i czy nie trzeba ich powtarzać albo dobierać jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujecie szkoły jazdy na Pomorzu? ELKA SCHOOL to pierwszy wybór dla każdego, kto pragnie pewnie i bezpiecznie opanować sztukę prowadzenia samochodu. Ten ośrodek szkolenia kierowców działa już prawie od 20 lat, skupia się nie tylko na zdawaniu egzaminów, ale przede wszystkim na zapewnieniu kompleksowej wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Edytowane przez Andrzeeej24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×